Новых комментариев: 0
  1. +1
    Зато ти знаєш що я не Вітя, Ігор, Андрій, Олєг, Ярік, Влад, Вова, Женя, Саша, Діма. Вроді всіх перечислив)
    Olya: понятно)
    тоді Антон) палюбому)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    No, і після цього момента я кароч забираю свою обіцянку..
    Olya: нє, так не чесно...
    #
    Написал аноним
  3. +1
    Не Влад і не Вова, мені не цікаво) Ти зараз будеш говорити всі імя і дойдеш до мого
    Olya: то норм)
    Вітя, Ігор, Андрій, Олєг, Ярік?)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Не Влад і не Женя, обіцяв і тримаю свою обіцянку. До речі, що воно тобі дать? Ну взнаєш ти хто я, а далі?
    Olya: елементарна людська цікавість)
    в мому випадку вона надзвичайна)
    Влад чи Вова?)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Добре, "хочаб" - не знаю що летіло в голову то і писав, я не Вадім і не Саша.
    Olya: блін, обідно..
    але ти обіцяв відповідати чесно)
    Влад чи Женя?)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    А про якого Сашу ти подумала?
    Olya: оо, тобто ти Саша?)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Яка різниця куди писати?
    Olya: Аск не хочу закидувати питаннями)
    давай почнем з того, що ти не відповів мені)
    #
    Написал аноним
  8. +1
    то форму можна купити в Секс шопі)
    Olya: а ти її там бачив?)
    #
    Написал аноним
  9. +1
    да да...я тоже про юбочку і пагончики)
    Olya: тож да)
    ахуєнно)
    #
    Написал аноним
  10. +1
    може і наоборот то шо нада..форма тобі полюбому буде йти) я б подивився)
    Olya: а в них ще такі юбки ахуєнні)
    тіпа крута буду)
    #
    Написал аноним
  11. +1
    ох ти шо...це ти подумай харашо)
    Olya: а чого так?)
    #
    Написал аноним
  12. +1
    та я шуткую..ніякої офіційності) не рішила але ж плани всьоравно є?
    Olya: ментом походу буду)
    #
    Написал аноним
  13. +1
    ладно ладно, куди після 9 класу Ольга навчатись поїде чи піде?
    Olya: хз)
    ще не вирішила)
    а чого так офіційно?
    #
    Написал аноним
  14. +1
    куди після 9 класу ангелятко втіче?
    Olya: ангелятко - хз)
    а я - навчатись)
    #
    Написал аноним
  15. +1
    о , да, кстаті симпотичне ти ангелятко всьо таки)
    Olya: є трохи)
    #
    Написал аноним
  16. +1
    ну ти тіпа вільна,єс? сенйоріта? до якого класу ми вчимось?
    Olya: так, вільна) до 9)
    #
    Написал аноним
  17. +2
    очко болить?
    Olya: какой очко?
    #
    Написал аноним
  18. +2
    любишь Влада?
    Olya: якого?)
    #
    Написал аноним
  19. +2
    з кимсь зустрічаєшсЯ?
    Olya: ні)
    на даний момент - я вільна)
    #
    Написал аноним
  20. +2
    то шо то ти його обнімала?
    Olya: можливо)
    чого це тебе так цікавить?)
    #
    Написал аноним
  21. +2
    я не помітний)
    Olya: ахах) ну да)
    #
    Написал аноним
  22. +2
    бачив тебе там)
    Olya: чого я тебе не бачила?)
    #
    Написал аноним
  23. +2
    я написав що далі?
    Olya: ну давай почнем з того, звідки ти про це знаєш)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Olya Shevchenko
  3. Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии