logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [23]
Личный блог
Фотографии [10]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
+1
Зато ти знаєш що я не Вітя, Ігор, Андрій, Олєг, Ярік, Влад, Вова, Женя, Саша, Діма. Вроді всіх перечислив)
Olya:
понятно)
тоді Антон) палюбому)
#
Написал аноним
16 сентября 2014
+1
No, і після цього момента я кароч забираю свою обіцянку..
Olya:
нє, так не чесно...
#
Написал аноним
16 сентября 2014
+1
Не Влад і не Вова, мені не цікаво) Ти зараз будеш говорити всі імя і дойдеш до мого
Olya:
то норм)
Вітя, Ігор, Андрій, Олєг, Ярік?)
#
Написал аноним
16 сентября 2014
+1
Не Влад і не Женя, обіцяв і тримаю свою обіцянку. До речі, що воно тобі дать? Ну взнаєш ти хто я, а далі?
Olya:
елементарна людська цікавість)
в мому випадку вона надзвичайна)
Влад чи Вова?)
#
Написал аноним
16 сентября 2014
0
Добре, "хочаб" - не знаю що летіло в голову то і писав, я не Вадім і не Саша.
Olya:
блін, обідно..
але ти обіцяв відповідати чесно)
Влад чи Женя?)
#
Написал аноним
16 сентября 2014
0
А про якого Сашу ти подумала?
Olya:
оо, тобто ти Саша?)
#
Написал аноним
16 сентября 2014
0
Яка різниця куди писати?
Olya:
Аск не хочу закидувати питаннями)
давай почнем з того, що ти не відповів мені)
#
Написал аноним
16 сентября 2014
+1
то форму можна купити в Секс шопі)
Olya:
а ти її там бачив?)
#
Написал аноним
12 июля 2014
+1
да да...я тоже про юбочку і пагончики)
Olya:
тож да)
ахуєнно)
#
Написал аноним
09 июля 2014
+1
може і наоборот то шо нада..форма тобі полюбому буде йти) я б подивився)
Olya:
а в них ще такі юбки ахуєнні)
тіпа крута буду)
#
Написал аноним
09 июля 2014
+1
ох ти шо...це ти подумай харашо)
Olya:
а чого так?)
#
Написал аноним
09 июля 2014
+1
та я шуткую..ніякої офіційності) не рішила але ж плани всьоравно є?
Olya:
ментом походу буду)
#
Написал аноним
09 июля 2014
+1
ладно ладно, куди після 9 класу Ольга навчатись поїде чи піде?
Olya:
хз)
ще не вирішила)
а чого так офіційно?
#
Написал аноним
09 июля 2014
+1
куди після 9 класу ангелятко втіче?
Olya:
ангелятко - хз)
а я - навчатись)
#
Написал аноним
08 июля 2014
+1
о , да, кстаті симпотичне ти ангелятко всьо таки)
Olya:
є трохи)
#
Написал аноним
08 июля 2014
+1
ну ти тіпа вільна,єс? сенйоріта? до якого класу ми вчимось?
Olya:
так, вільна) до 9)
#
Написал аноним
08 июля 2014
+2
очко болить?
Olya:
какой очко?
#
Написал аноним
16 июня 2014
+2
любишь Влада?
Olya:
якого?)
#
Написал аноним
10 мая 2014
+2
з кимсь зустрічаєшсЯ?
Olya:
ні)
на даний момент - я вільна)
#
Написал аноним
10 мая 2014
+2
то шо то ти його обнімала?
Olya:
можливо)
чого це тебе так цікавить?)
#
Написал аноним
10 мая 2014
+2
я не помітний)
Olya:
ахах) ну да)
#
Написал аноним
10 мая 2014
+2
бачив тебе там)
Olya:
чого я тебе не бачила?)
#
Написал аноним
10 мая 2014
+2
я написав що далі?
Olya:
ну давай почнем з того, звідки ти про це знаєш)
#
Написал аноним
10 мая 2014
nektome.blog
Olya Shevchenko
Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии
тоді Антон) палюбому)
Вітя, Ігор, Андрій, Олєг, Ярік?)
в мому випадку вона надзвичайна)
Влад чи Вова?)
але ти обіцяв відповідати чесно)
Влад чи Женя?)
давай почнем з того, що ти не відповів мені)
ахуєнно)
тіпа крута буду)
ще не вирішила)
а чого так офіційно?
а я - навчатись)
на даний момент - я вільна)
чого це тебе так цікавить?)