Новых комментариев: 0
  1. -4
    тормоз кончений...заїбав вже бо він типу модний а я урод...я тебе ще обканчаю...
    Ростислав: ахахха, канчатель блять )))))) якщо ти такий модний то скажи мені то в лице, і не ний
    #
    Написал аноним
  2. -4
    серйозно.....то не Оксана.....
    Ростислав: а хто? ))
    #
    Написал аноним
  3. -5
    этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрыт  
    Ростислав: не пали контору
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ростислав Бігун
  3. По рейтингу
  4. стр.4
стр.4