Новых комментариев: 0
  1. 0
    Коли тобі востаннє признавались в кохані??
    Ростислав: 3 тижні назад, але то буває дуже часто
    #
    Написал аноним
  2. 0
    так ти вже написав повідомлення?
    Ростислав: мда, жесть )))))))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    яка різниця хто то??
    #
    Написал аноним
  4. 0
    є)
    а нашо питаєш?
    Ростислав: то ти маш?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Давай ше я до тебе пристану.))))))) Я так то все перечитала. І думаю. Може то я тобі подобаюсь. Вроді дружим. Тому можна прохання???? Напиши тій дівчини шо тобі нравится в лічку. Хоч шось. А може то я. Мені буде приємно)))))))))))) А якшо нє то переживу
    Ростислав: ти є в моїх друзях?
    #
    Написал аноним
  6. 0
    дай будь-ласка відповіді на ті 2 запитаня і я від тебе відстану. обіцяю
    Ростислав: відстань, і так не відповім
    #
    Написал аноним
  7. 0
    і чи відповідає вона тобі взаємністю??
    Ростислав: блять, забагато запитань!
    #
    Написал аноним
  8. 0
    блін. ахахха. ну давай по іншому. вона знає шо вона тобі подобається?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    скажи мені 2 букву її імя. і я відстану, ок?
    Ростислав: ахах, неа
    #
    Написал аноним
  10. 0
    точніше багато є таких людей
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ну скажи Ростік!
    багато є таких імен,яке ти назвеш,звідки я можу знати хто це? скажи
    Ростислав: скажи хто ти і я скажу хто мені подобається
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Ростік не ламайся. я ж не прошу прізвища. тільки імя)
    Ростислав: а ти не ламайся, і напиши мені приватно
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ця дівчина хтось з твоїх друзів чи з навчання? просто скажи,можеш не називати імя!!!!!!
    Ростислав: з друзів
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ну напиши тут по-бистрому. і стри
    Ростислав: ахахах, ніфіга, краще напиши мені вк
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Ростік давай колись. назви імя. я не скажу хто я. ну так. з твого найближчого оточення) влаштовує?
    Ростислав: сорі, але тут дуже пальоно, тож давай тет
    #
    Написал аноним
  16. 0
    чого це не скажеш імя??? хоч намікни
    Ростислав: а ти намікни хто ти )
    #
    Написал аноним
  17. 0
    а я тебе люблю як друга)...ти дуже класний тып завжди веселий завжди буть таким)).....то точно не Маша писала!
    Ростислав: ахахахах, лан )))))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    то остання 100% прист писав!
    Ростислав: угу )))))))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    мале дурне гамно...з маленькою піпіською...
    Ростислав: аахаххахахах
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ти боїшся людей і відштовхуєш їх...
    Ростислав: ну я б не погодився, просто є люди яких я поважаю а яких ні
    #
    Написал аноним
  21. -1
    Хватить мені Ростика обіжати...покараю
    Ростислав: ахахаххахахахахахаха
    #
    Написал аноним
  22. -1
    ЕМО !!!!!!!!!!
    Ростислав: дааааааааа
    #
    Написал аноним
  23. -1
    ти не хочеш нічого нового....ти зупинився на тому що є і не хочеш йти вперед....візьми собі за головне не всі люди підлі і готові на зраду!
    Ростислав: я знаю що я консерватор,і мені то подобається, хоча треба йти вперед
    кожна людина можна зрадити, по собі знаю, і тільки ониниці люди які можуть тебе вислухати і зрозуміти
    #
    Написал аноним
  24. -2
    каже Маша ....ні Ростік це не я.....я такою хирнею не займаюся....мені троха і самій цікаво хто то пише тобі)
    Ростислав: ой, сорі Маш, просто ти сиділа в онлайні вк і я нечаяно подумав що це ти )
    #
    Написал аноним
  25. -2
    Фу ЛОх якийсь ти!!!
    і ебало крнчене
    #
    Написал аноним
  26. -2
    ну ви і казюльки*
    люБлю*
    #
    Написал аноним
  27. -3
    Та ти лошара емовська....
    Ростислав: ахах, стараюсь )))))
    #
    Написал аноним
  28. -3
    міг би і сам догадатись....)
    #
    Написал аноним
  29. -3
    хех...не вгадав не Оксана...=РРРР
    Ростислав: а якщо чесно?
    #
    Написал аноним
  30. -3
    не всіх......
    Ростислав: оксана, всіх ........
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ростислав Бігун
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3