Давай ше я до тебе пристану.))))))) Я так то все перечитала. І думаю. Може то я тобі подобаюсь. Вроді дружим. Тому можна прохання???? Напиши тій дівчини шо тобі нравится в лічку. Хоч шось. А може то я. Мені буде приємно)))))))))))) А якшо нє то переживу
ти не хочеш нічого нового....ти зупинився на тому що є і не хочеш йти вперед....візьми собі за головне не всі люди підлі і готові на зраду!
Ростислав: я знаю що я консерватор,і мені то подобається, хоча треба йти вперед
кожна людина можна зрадити, по собі знаю, і тільки ониниці люди які можуть тебе вислухати і зрозуміти
а нашо питаєш?
багато є таких імен,яке ти назвеш,звідки я можу знати хто це? скажи
кожна людина можна зрадити, по собі знаю, і тільки ониниці люди які можуть тебе вислухати і зрозуміти
і ебало крнчене
люБлю*