Новых комментариев: 0
  1. +7
    класна людина
    #
    Написал аноним
  2. +7
    Суперова людина,приємно з нею общатися,лю=*
    P.S Б.Г xD
    #
    Написал аноним
  3. +5
    ты очень прикольный и добрый человечек!))))
    #
    Написал аноним
  4. +4
    приємна людина..як ззовні,так і в спілкуванні :)))
    #
    Написал аноним
  5. +4
    класненька_)
    #
    Написал аноним
  6. +4
    Прикольна людинка))
    #
    Написал аноним
  7. +3
    класна однокласниця
    #
    Написал аноним
  8. +3
    гарненька...мабуть хороша...судити не буду, бо не знаю тебе!!!
    #
    Написал аноним
  9. +3
    Люблю, поважаю як подругу
    #
    Написал аноним
  10. +2
    хорошая девчонка, уважаю, за твой характер, кто знает- поймет, красивая, веселая))
    #
    Написал аноним
  11. +2
    стара знакома і сусідка))
    #
    Написал аноним
  12. +2
    дуже классна..)). крута людинка )))...лю*.
    #
    Написал аноним
  13. +2
    Просто милая и хорошая девочка!!!!))))
    #
    Написал аноним
  14. +2
    Весела, позитивна і класна)) лю тя*
    #
    Написал аноним
  15. +1
    ти дуже мила, добра з тобою приємно спілкуватися)*
    #
    Написал аноним
  16. +1
    плохо если о вас говорят только хорошее! но не в данном - уникальном случае цем:)*
    Irusia: цем!!!)*
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Гарненька))))
    (^TwIsT^)
    Irusia: спасібки))
    #
    Написал аноним
  18. +1
    В нас є спільні інтереси, але ми один одного не знаємо....ти просто спокійна, добра і симпатична!
    Irusia: дякую)
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Хорошая)))
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Кльова,позитивна!!!)))
    #
    Написал аноним
  21. +1
    ногтики охренительные)
    Irusia: ммм....спасибо))
    #
    Написал аноним
  22. +1
    хороша дівчина))))
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Класна!!!!!!!!
    #
    Написал аноним
  24. +1
    хорошенькАА!*
    #
    Написал аноним
  25. +1
    намана девочка)
    #
    Написал аноним
  26. +1
    КАза ))*
    #
    Написал аноним
  27. +1
    Прикольна дівчина з якою приємно спілкуватись)
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Пхаха..) Я её даже не знаю толком.. ну на внешность так..ничё..пойдёт
    #
    Написал аноним
  29. 0
    люблю!!!:)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    о поздоровляю! такi двi чудовi людинки разом накiнець!))
    Irusia: дякую)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Irusia Ratushna
  3. По рейтингу
По рейтингу