Новых комментариев: 0
  1. 0
    хто для тебе Тарас?
    #
    Написал аноним
  2. 0
    А кто это там ебать так много знает почему она это сделала? Кому ты Ира там ВСЕ рассказала очень интересно?
    Irusia: любопытной Варваре, нос оторвали....=)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ты че натворила?знаешь как его ща нехватает друзьям,родителям...он реально тебя любил,а ты...
    _______________________________________________________________________________________
    бля люди ви чо??? шо за хуйню ви пишете, ви ж багато чого не знаєте....якщо так цікаво чо вона це зробила, то напиши лс!!!!!! умнік йопт
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ты че натворила?знаешь как его ща нехватает друзьям,родителям...он реально тебя любил,а ты...
    Irusia: что хочу, то творю, а хочу и вытворяю....пусть тебя это не обходит!
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Гарненька і дуже добра!=)
    Irusia: дякую)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    подобаєшся...
    #
    Написал аноним
  7. 0
    дурочка....
    Irusia: Дуже приємно познайомитися, Іра.
    #
    Написал аноним
  8. 0
    іноді виводить коли ти робиш вигляд, що не знаєш людину і не здороваєшся з нею! а так нормальна. мила дівчинка!..
    Irusia: ну дякую)
    насправді часто буває,що я просто можу випадково якось не побачити, тому і не поздороюсь....надалі буду більш уважною до оточуючих)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Irusia Ratushna
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2