Атестат на підставку для стаканів

   Я не знаю абсолютно нічого про ведення блогів-шмогів; Я не являюся таким вже "роздутим" персонажем, щоб таким займатися, але поексперементувати- завжди забавно. Що може написати таке чучо, як Я, щоб було приємно собі і оточуючим? Мабуть, є один універсальний варіант, і скористаюся саме ним у цей раз.
   Починаючи від сьогонічної пори, в нас залишається лише дванадцять днів до першого вересня. Ми всі прекрасно знаємо, що нам слід чекати у цей день: убитої морально і фізично школоти, вбуханих випускників, роздутих вчителів з величезними черепаховими окулярами... Але, стривайте, ми ж закінчили школу; чому би нам не спробувати себе у чомусь поскладнішому? Наприклад, якийсь університет, чи академія?
   Ну, що ж, розпочинаємо.

  •     Здати вдало ЗНО- тут в нас стоїть "галочка". Проблем ніяких не було,- не особливо хочеться розпушувати гриву, але правда,- і навіть встиг поміж іншим розпочати вивчати німецьку мову.
  •     Зареєструватися в єдиній базі абітурієнтів- є "галочка". База, як Я зрозумів, являлася маленьким сервером, який працював аж до сплаву заліза на всю країну. Туди практично не можливо було зайти.
  •     Подати заяви- є "галочка". Дуже велика проблема, коли толком не знаєш, де знаходяться ті й інші університети&академії.
  •     Глянути на свої рейтинги в обраних закладах- є "галочка"... Ось тут і біда.

Після четвертого пунку стало зрозумілим одне - ти ніколи не зможеш поступити у ВНЗ без проблем, навіть якщо ти матимеш дуже високі рейтингові бали (197, як в моєму випадку), коли заяву кидає якесь пільгове чмо з балами 100-125 і забирає всі державні місця- в дупу МОУ. Всі ці "багатодітники", "мутанти ЧАЕС", інваліди матимуть гарантії безоплатного навчання попри нульову успішність і знання в цілому: пропустимо на роботу слюсара на посаду ядерного фізика з тої причини, що у нього є пільга, а натомість залишемо справжнього вченого підмітати подвір'я- вищий степінь тупизмату.

Посидівши так декілька днів, наслухавшись секретарів з промовами "проходите на платну форму", Я вирішив спробувати себе в тому закладі, який би взагалі не мав ніякого відношення до Міністерства Освіти України. Порився декілька хвилин в інтернеті- і ось тут же гарний варіант- IT Step. За легендою сайту, відкрилася ще одна філія в моїй області, тому такий поворот мені якраз підійшов. Цей філіал являє собою ком'ютерну академію з цільовим напрямком на ринок. Приїхавши на місце, стало зрозумілим, що вони не розкидаються по дрібницях: навчання проводиться в невеличкому орендованому поверсі, але ремонт й інтер'єр дуже вразили; виділили кусок стіни на презентацію робіт студентів-дизайнерів; недалеко від приймальні висить дошка оголошень про прийом на роботу, - мене це на місці порвало,- а з-заду, на протилежній стіні, красувалися сертефікати міжнародного зразка від Microsoft, Cisco, Adobe і ще декілька.

Пізніше секретарі розповіли багато деталей про ІТ Step, а самі цікаві Я запишу знизу:
  •     Навчання тривалістю в 2,5 роки - чому так мало? Бо відкинуто другосортну інформацію плану філософії, релігієзнавства, психології, древньої історії... Залишили тільки те, що є реально потрібним по вибраній спеціалізації.
  •     "10% теорії і 90% практики"- це мені по душі. Поспілкувавшись з викладачами на семінарах, Я встиг зацінити їхні методи та матеріальне оснащення. Ком'ютери всі стоять із жирними показниками продуктивності, неначе зібрані для ґеймерських змагань: 8Gb RAM, Nvidia GF GTX 970, Core i-7 6-th generation- все як лікар прописав. Але, окрім того, потрібно мати еквівалентний комп'ютер, щоб виконувати домашні завдання, тому доволеся похуднути, аби докупити оперативної пам'яті.
  •     Навчання проходить від понеділка до четверга- якщо випадає стільки вихідних, то домашньої роботи буде не менше.
  •     Можливість працювати в режимі Free Line протягом навчання - угу, тут також є така штука.
  •     Допомога академії при працевлаштуванні за кордоном і в Батьківщині- ну, таких почестей навіть не робить Могилянська академія.
  •     Нема потреби у ЗНО- це вже саме собою, коли нема з'язку з МОУ. В академії навчаються студенти віком від 17 до 55 років, тому актуальність ЗНО відпадає; відсилаючись до першого пунтку, там же не буде другосортної інформації. Все, що потрібно для прийому, лиш пройти тести на "дружбу" з ПК. У моєму випадку, Я ще здавав знання англійської мови, за що й отримав гарну привілею у вигляді знижки на навчання. Ах, точно, академія приватна, тому гроші доведеться вивалювати, але це того коштує.
  • Міжнародні змагання і конференції- тут не потрібен опис.

Якось так воно і є. Якщо комусь спаде на думку змінити свій орієнтир в сторону ІТ, то завжди може зайти в Google і почитати детальніше.
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 19
    Новых комментариев: 0
  1. 0
    Miles: В Україні Європою не пахне, щоб було відомо. Але, якщо поїхати в сторону Закарпаття, то там можна реально побачити Європу. Ну, а інші українці, поближчі до Києва і Сходу, російську знають. З ними можна і попереписуватися про справи наземні.

    Так просвятил, што я уж и ни знаю, пид якой пенёк заховаытся=))
    Беги, Miles, беги!!!. /Мимими/
    Miles: Ще один букварник відкрився.
    #
    Написал аноним
  2. 0
    I couldn't make out of it, though I've caught the ghost off. The thing is that what I live in West UK, where no one have heard about Russian lang' clearly, except TV's show. So it's some problematic for me to read&write in Russian. Instead, everyone DO know Poland, Belarus, Czech
    Ааа, вот оно чё)) ну так бы сразу, "уйкрай-и-нна це эвропа)) Делов-то, (_|_) , а Ми грешным делом подумала , что ты о чём-то поговорить намеревалси. оу, хех ((( /Мимими/
    Miles: В Україні Європою не пахне, щоб було відомо. Але, якщо поїхати в сторону Закарпаття, то там можна реально побачити Європу. Ну, а інші українці, поближчі до Києва і Сходу, російську знають. З ними можна і попереписуватися про справи наземні.
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Miles: https://www.facebook.com/Zimin.ua - пісеньку "Буратіно" співав.

    я кроме некты ни в одной соц сети не зареган.
    но ради тебя я приду в фейсбу.
    Miles: Угу.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  4. 0
    ни наю таку.
    попутал ты.
    скажи мне мил человек что такое интернет ? для детей ?............
    Miles: https://www.facebook.com/Zimin.ua - пісеньку "Буратіно" співав.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  5. 0
    ты в фейсбуке ?
    )
    ну ладно.
    как нить я тя на вещу )
    Miles: Чув про Олександра Зіміна?
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  6. 0
    в буквах рождаются дебилы
    секты, мракобесы, и хуесосы....
    вот я и есть щит всякой хуетени буквеной...
    по рассуждай со мной ? можешь ?
    герой )
    чего герой ? не зависимости ? от кого ? )
    ты - зависим..........постоянно...от меня интернета власти и дегенератов тебя окружающих )
    Miles: І один не може відчепитися від мене.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  7. 0
    пошукаєш там таких крізь мою сторінку, які захочуть з тобою посперечатися.

    в том и дело, чтоб блять не сплетничать, ни разводить хуету в буквах
    где гогда и для чего ты хочешь со мной встретится ?
    в львове ? мне в москве ни куёво.
    где ? когда ? на телефоне иль ты мне лицо своё окроешь каков ты ? )
    мне смешно....ребёнок блять.......
    Miles: Ти ж буквенний герой, тому й пропоную тобі поспілкуватися з такими. А з гопотою Я не веду мову.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  8. 0
    Miles: Якось так. Як видається, у Вас є диплом?

    Так бывает, в Раисе всё возможно. У меня? Есть, химический факультет я закончил. И понял, что химики не нужны.
    Miles: М-да.
    #
    Написал аноним
  9. 0
    А ты не стесняйся, насчёт ошибок грамматических, це не экзаменоватися),
    на мове размовляти- як в то ж трэба така, це можливо, то воля така авторска )), але в цём мисти не зразумели, шо це ты сказав: несе Галю воду?
    Пост супротив коштування? але аттестат подстаканный ? /Мимими/
    Miles: Я нічого не зрозумів, але натяк прозорий. Вся забава в тому, що Я живу в Західній частині, де російська мова є лише в помині, окрім телевізийних передач, тому писати й читати в мене толком не вдається. Проте всі знають чеську, польську, білоруську.
    I couldn't make out of it, though I've caught the ghost off. The thing is that what I live in West UK, where no one have heard about Russian lang' clearly, except TV's show. So it's some problematic for me to read&write in Russian. Instead, everyone DO know Poland, Belarus, Czech.
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Miles: М-ла, ти теж не зміг англійську здати.

    я ёб английский
    но винда написана на энглише.
    а сало мы ваше любим, приучили блин, а пельмени вы тоже едите, потому что привыкли...
    ни страгай себе обмудков здесь, на анонимном сайте.
    Miles: Щось не видно, що тут Я про політику писав, чи про духовні скрижалі, щоб викликати табу.
    Якщо хочеш, то на: https://www.facebook.com/HappyFox298132 - пошукаєш там таких крізь мою сторінку, які захочуть з тобою посперечатися.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  11. 0
    Miles: Всі женуть з диплома ВС, а скоро і буде масово про атестат так. Люди не можуть поступити за такі "ламінатки" до ВНЗ, щоб отримати ще одну непотрібну "ламінатку".

    Если правильно понял, то у нас скоро так же будет, потому что люди с дипломом не нужны. С такой "ламинатой" придется поступать в училище, потому что стране нужны работяги.
    Miles: Якось так. Як видається, у Вас є диплом?
    #
    Написал аноним
  12. 0
    для кого ты здесь ?
    кому ты здесь ?
    один ?
    а сайто то маленький, в блогах )
    но такие как ты, ищут се компаньку и компашку. чтоб настрогать себе похожих.
    знаешь скок здесь было упырей замаскированых ?
    )
    милес номелес - домашний очаг )
    для кого ?............кому ?..........
    Miles: М-ла, ти теж не зміг англійську здати.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  13. 0
    те я хотив написати то, чи написав.
    пиши по русски блять, а ни брезгую языком русским, и не переспрашивай как еврей то, что у тя уже в башке.
    блять.
    Miles: Хм, хто тут реально "брезгує" російською мовою, так це ти. Міг би підтягнути граматику і орфографію, щоб не ламати її через хребет. Я-то не пишу нею, щоб не псувати її помилками.
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  14. 0
    Я ничо не понял, но "аттестат на подставку для стаканов" звучит обидно, особенно, когда и диплом тоже - на подставку, хошь для сковородки, а хошь для каструльки.
    Miles: Всі женуть з диплома ВС, а скоро і буде масово про атестат так. Люди не можуть поступити за такі "ламінатки" до ВНЗ, щоб отримати ще одну непотрібну "ламінатку".
    #
    Написал аноним
  15. 0
    перевожу на русский
    смысл следующий.
    кто не скачет - тот маскаль.
    впадлу писать по РУССКИ
    сайт должен быть для украинских пользователей, но ни как для ватников с их берданками, ушанками и гармонями.
    Miles: Щось навіть карема не в'юрив переклад. Що ти хотів написати?
    #
    Написал(а) ИДИТЕ МИМО
  16. +1
    хто не скаче, той анон
    #
    Написал аноним
  17. +2
    сало уронили
    Miles: На Російський рубль.
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Miles Holmes
  3. Блог
  4. Атестат на підставку для стаканів
  5. Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии