Атестат на підставку для стаканів

   Я не знаю абсолютно нічого про ведення блогів-шмогів; Я не являюся таким вже "роздутим" персонажем, щоб таким займатися, але поексперементувати- завжди забавно. Що може написати таке чучо, як Я, щоб було приємно собі і оточуючим? Мабуть, є один універсальний варіант, і скористаюся саме ним у цей раз.
   Починаючи від сьогонічної пори, в нас залишається лише дванадцять днів до першого вересня. Ми всі прекрасно знаємо, що нам слід чекати у цей день: убитої морально і фізично школоти, вбуханих випускників, роздутих вчителів з величезними черепаховими окулярами... Але, стривайте, ми ж закінчили школу; чому би нам не спробувати себе у чомусь поскладнішому? Наприклад, якийсь університет, чи академія?
   Ну, що ж, розпочинаємо.

  •     Здати вдало ЗНО- тут в нас стоїть "галочка". Проблем ніяких не було,- не особливо хочеться розпушувати гриву, але правда,- і навіть встиг поміж іншим розпочати вивчати німецьку мову.
  •     Зареєструватися в єдиній базі абітурієнтів- є "галочка". База, як Я зрозумів, являлася маленьким сервером, який працював аж до сплаву заліза на всю країну. Туди практично не можливо було зайти.
  •     Подати заяви- є "галочка". Дуже велика проблема, коли толком не знаєш, де знаходяться ті й інші університети&академії.
  •     Глянути на свої рейтинги в обраних закладах- є "галочка"... Ось тут і біда.

Після четвертого пунку стало зрозумілим одне - ти ніколи не зможеш поступити у ВНЗ без проблем, навіть якщо ти матимеш дуже високі рейтингові бали (197, як в моєму випадку), коли заяву кидає якесь пільгове чмо з балами 100-125 і забирає всі державні місця- в дупу МОУ. Всі ці "багатодітники", "мутанти ЧАЕС", інваліди матимуть гарантії безоплатного навчання попри нульову успішність і знання в цілому: пропустимо на роботу слюсара на посаду ядерного фізика з тої причини, що у нього є пільга, а натомість залишемо справжнього вченого підмітати подвір'я- вищий степінь тупизмату.

Посидівши так декілька днів, наслухавшись секретарів з промовами "проходите на платну форму", Я вирішив спробувати себе в тому закладі, який би взагалі не мав ніякого відношення до Міністерства Освіти України. Порився декілька хвилин в інтернеті- і ось тут же гарний варіант- IT Step. За легендою сайту, відкрилася ще одна філія в моїй області, тому такий поворот мені якраз підійшов. Цей філіал являє собою ком'ютерну академію з цільовим напрямком на ринок. Приїхавши на місце, стало зрозумілим, що вони не розкидаються по дрібницях: навчання проводиться в невеличкому орендованому поверсі, але ремонт й інтер'єр дуже вразили; виділили кусок стіни на презентацію робіт студентів-дизайнерів; недалеко від приймальні висить дошка оголошень про прийом на роботу, - мене це на місці порвало,- а з-заду, на протилежній стіні, красувалися сертефікати міжнародного зразка від Microsoft, Cisco, Adobe і ще декілька.

Пізніше секретарі розповіли багато деталей про ІТ Step, а самі цікаві Я запишу знизу:
  •     Навчання тривалістю в 2,5 роки - чому так мало? Бо відкинуто другосортну інформацію плану філософії, релігієзнавства, психології, древньої історії... Залишили тільки те, що є реально потрібним по вибраній спеціалізації.
  •     "10% теорії і 90% практики"- це мені по душі. Поспілкувавшись з викладачами на семінарах, Я встиг зацінити їхні методи та матеріальне оснащення. Ком'ютери всі стоять із жирними показниками продуктивності, неначе зібрані для ґеймерських змагань: 8Gb RAM, Nvidia GF GTX 970, Core i-7 6-th generation- все як лікар прописав. Але, окрім того, потрібно мати еквівалентний комп'ютер, щоб виконувати домашні завдання, тому доволеся похуднути, аби докупити оперативної пам'яті.
  •     Навчання проходить від понеділка до четверга- якщо випадає стільки вихідних, то домашньої роботи буде не менше.
  •     Можливість працювати в режимі Free Line протягом навчання - угу, тут також є така штука.
  •     Допомога академії при працевлаштуванні за кордоном і в Батьківщині- ну, таких почестей навіть не робить Могилянська академія.
  •     Нема потреби у ЗНО- це вже саме собою, коли нема з'язку з МОУ. В академії навчаються студенти віком від 17 до 55 років, тому актуальність ЗНО відпадає; відсилаючись до першого пунтку, там же не буде другосортної інформації. Все, що потрібно для прийому, лиш пройти тести на "дружбу" з ПК. У моєму випадку, Я ще здавав знання англійської мови, за що й отримав гарну привілею у вигляді знижки на навчання. Ах, точно, академія приватна, тому гроші доведеться вивалювати, але це того коштує.
  • Міжнародні змагання і конференції- тут не потрібен опис.

Якось так воно і є. Якщо комусь спаде на думку змінити свій орієнтир в сторону ІТ, то завжди може зайти в Google і почитати детальніше.
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 19
    Новых комментариев: 0
  1. 0
    ККапец... так отвыкла читать украинский текст :(
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Miles Holmes
  3. Блог
  4. Атестат на підставку для стаканів
  5. Позитивные комментарии
  6. По рейтингу
По рейтингу