logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [56]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
[1]
2
»
Новых комментариев:
0
+2
файнюська))) такий милий))
#
Написал аноним
09 июля 2011
+1
не стригись><
ты кавайная няшка.
бейте лысых=______=
#
Написал аноним
08 июля 2011
+4
та думаю пофіг...)))
мене би вже задрало вислуховувати коменти на щот мого волосся....
#
Написал аноним
20 июня 2011
+4
відстаньте від його волосся!!!
Сергій не слухай їх, вони самі якісь варяти)))
Сергій:
Думаєш мені не пофіг???
гиги..))
#
Написал аноним
20 июня 2011
-1
ти варят..сам підстрижися..або я тебе підстрижу..))
Сергій:
Ризикни
#
Написал аноним
13 июня 2011
+3
по-моєму наоборот....))))
#
Написал аноним
27 мая 2011
0
ахаха ти з ірочко!я їбу ти лох а вона нормальна дівка підер якийсь!
#
Написал аноним
27 мая 2011
+2
Щиро вам бажаю щастя....
Сергій:
Дякую..)
#
Написал аноним
26 мая 2011
0
ну в ЛС слабо...я не сміливе)))
Сергій:
Ну вже є...
#
Написал аноним
25 мая 2011
-2
Ти баба йобана.
Сергій:
нєє....піська є..))
#
Написал аноним
25 мая 2011
-3
Та то бред . Та ти точно лох ти вже даже то признаєш )))
Сергій:
Я того не признаю...просто шо дальше?
#
Написал аноним
25 мая 2011
-2
Ти лох , і Підар .
Сергій:
і шо дальше?
#
Написал аноним
25 мая 2011
0
хаха.....увідім кого ти там знайдеш))))
я не напрягаю.....мені просто цікаво))
Сергій:
То чо в ЛС не напишеш?
#
Написал аноним
24 мая 2011
0
а може в тебе э хлонець???
Сергій:
Та нє...покішо тої орієнтації..)
#
Написал аноним
24 мая 2011
0
шо ти нєкаєш...))) на фіг ти активний пошук поставив???)))
Сергій:
Шо ти тут напрягаєш?)))
Давай в ЛС...шо слабо?
БО поставив бо в активному бля..))
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
ну шо сказати файний хлопець...)
Сергій:
=))
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
Чих не пизди...в тебе стопадняк є дєвка...а ти їїї нам не показуєш)))
Сергій:
Нєєє
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
а ну да...я чось не соообразило
ти тепер в режимі "шукаю другу половину"?)
#
Написал аноним
19 мая 2011
+2
і як ти один без дівчини?)
вона в тебе є тіко ти їїї нікому не показуєш)))
Сергій:
Була б в мене дівчина то чо я мав би її ховати?
І тут писати шо немаю...вона ж могла б то побачити...
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
ооо дааа...ми тебя очень хотім)))
Сергій:
то ппц...
Та нє ріал нема дівчини..))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
Мы все тебя хотим)))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
чо брешиш...вірняк тьолку має...)))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
гарнесенький
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
привіт)
еееммм...а в тебе є дівчина?
Сергій:
Привіт....нєа
#
Написал аноним
18 мая 2011
+2
золоті слова...а то блять пристали...
#
Написал аноним
18 мая 2011
+3
відїбіться від його чолки блять, вом блять яке сране діло??? то його волосня і хай робить з нею шо хоче!!!
#
Написал аноним
17 мая 2011
+1
шо ви до його чолки пристали...не подобається то не дивіться...)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
0
Нормальний, правда краще і без чолки, симпатичний,веселий,
дуже і дуже гарний і то не брехня чесне слово
#
Написал аноним
14 мая 2011
+1
ти прям мачо)
#
Написал аноним
12 мая 2011
+1
я тебе хочу (то не Ростік)
#
Написал аноним
12 мая 2011
[1]
2
»
nektome.blog
Сергій Чигирик
Негативные комментарии
Негативные комментарии
ты кавайная няшка.
бейте лысых=______=
мене би вже задрало вислуховувати коменти на щот мого волосся....
Сергій не слухай їх, вони самі якісь варяти)))
гиги..))
я не напрягаю.....мені просто цікаво))
Давай в ЛС...шо слабо?
БО поставив бо в активному бля..))
ти тепер в режимі "шукаю другу половину"?)
вона в тебе є тіко ти їїї нікому не показуєш)))
І тут писати шо немаю...вона ж могла б то побачити...
Та нє ріал нема дівчини..))
еееммм...а в тебе є дівчина?
дуже і дуже гарний і то не брехня чесне слово