logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [56]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
[2]
Новых комментариев:
0
0
а може в тебе э хлонець???
Сергій:
Та нє...покішо тої орієнтації..)
#
Написал аноним
24 мая 2011
0
шо ти нєкаєш...))) на фіг ти активний пошук поставив???)))
Сергій:
Шо ти тут напрягаєш?)))
Давай в ЛС...шо слабо?
БО поставив бо в активному бля..))
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
ну шо сказати файний хлопець...)
Сергій:
=))
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
Чих не пизди...в тебе стопадняк є дєвка...а ти їїї нам не показуєш)))
Сергій:
Нєєє
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
а ну да...я чось не соообразило
ти тепер в режимі "шукаю другу половину"?)
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
ооо дааа...ми тебя очень хотім)))
Сергій:
то ппц...
Та нє ріал нема дівчини..))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
Мы все тебя хотим)))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
чо брешиш...вірняк тьолку має...)))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
гарнесенький
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
привіт)
еееммм...а в тебе є дівчина?
Сергій:
Привіт....нєа
#
Написал аноним
18 мая 2011
0
Нормальний, правда краще і без чолки, симпатичний,веселий,
дуже і дуже гарний і то не брехня чесне слово
#
Написал аноним
14 мая 2011
0
ти не хочеш чолку ту обстригти?...)))
#
Написал аноним
12 мая 2011
0
Коханий жити неможу без тебе**...(то не Юра)
Сергій:
Бреше і не червоніє
#
Написал аноним
11 мая 2011
0
ти чо сумний останнім часом, а?=\
#
Написал аноним
09 мая 2011
0
ойойой.....чудо з чолкою...)пхахаха
#
Написал аноним
09 мая 2011
0
чудо в пєрях..)ахахах
#
Написал аноним
09 мая 2011
0
ти лапочка)))
#
Написал аноним
08 мая 2011
0
ти прям мачо...сексі..)
#
Написал аноним
08 мая 2011
0
Крутий чуваак)
#
Написал аноним
05 мая 2011
0
ммм.....** лю тебе моє сонечко* бляяя.....* люблю тебе безмежно*
Сергій:
а в ЛС чо такого не напишеш хто б ти не була?
#
Написал аноним
04 мая 2011
0
ти дуже файний)*
#
Написал аноним
04 мая 2011
0
чому здається? ти що, про себе поганої думки?
Сергій:
Можливо...
#
Написал аноним
03 мая 2011
-1
ти варят..сам підстрижися..або я тебе підстрижу..))
Сергій:
Ризикни
#
Написал аноним
13 июня 2011
-2
Ти баба йобана.
Сергій:
нєє....піська є..))
#
Написал аноним
25 мая 2011
-2
Ти лох , і Підар .
Сергій:
і шо дальше?
#
Написал аноним
25 мая 2011
-3
Та то бред . Та ти точно лох ти вже даже то признаєш )))
Сергій:
Я того не признаю...просто шо дальше?
#
Написал аноним
25 мая 2011
«
1
[2]
nektome.blog
Сергій Чигирик
По рейтингу
стр.2
стр.2
Давай в ЛС...шо слабо?
БО поставив бо в активному бля..))
ти тепер в режимі "шукаю другу половину"?)
Та нє ріал нема дівчини..))
еееммм...а в тебе є дівчина?
дуже і дуже гарний і то не брехня чесне слово