Новых комментариев: 0
  1. 0
    а може в тебе э хлонець???
    Сергій: Та нє...покішо тої орієнтації..)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    шо ти нєкаєш...))) на фіг ти активний пошук поставив???)))
    Сергій: Шо ти тут напрягаєш?)))
    Давай в ЛС...шо слабо?
    БО поставив бо в активному бля..))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ну шо сказати файний хлопець...)
    Сергій: =))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Чих не пизди...в тебе стопадняк є дєвка...а ти їїї нам не показуєш)))
    Сергій: Нєєє
    #
    Написал аноним
  5. 0
    а ну да...я чось не соообразило
    ти тепер в режимі "шукаю другу половину"?)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ооо дааа...ми тебя очень хотім)))
    Сергій: то ппц...

    Та нє ріал нема дівчини..))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Мы все тебя хотим)))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    чо брешиш...вірняк тьолку має...)))
    #
    Написал аноним
  9. 0
    гарнесенький
    #
    Написал аноним
  10. 0
    привіт)
    еееммм...а в тебе є дівчина?
    Сергій: Привіт....нєа
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Нормальний, правда краще і без чолки, симпатичний,веселий,
    дуже і дуже гарний і то не брехня чесне слово
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ти не хочеш чолку ту обстригти?...)))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Коханий жити неможу без тебе**...(то не Юра)
    Сергій: Бреше і не червоніє
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ти чо сумний останнім часом, а?=\
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ойойой.....чудо з чолкою...)пхахаха
    #
    Написал аноним
  16. 0
    чудо в пєрях..)ахахах
    #
    Написал аноним
  17. 0
    ти лапочка)))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ти прям мачо...сексі..)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Крутий чуваак)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ммм.....** лю тебе моє сонечко* бляяя.....* люблю тебе безмежно*
    Сергій: а в ЛС чо такого не напишеш хто б ти не була?
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ти дуже файний)*
    #
    Написал аноним
  22. 0
    чому здається? ти що, про себе поганої думки?
    Сергій: Можливо...
    #
    Написал аноним
  23. -1
    ти варят..сам підстрижися..або я тебе підстрижу..))
    Сергій: Ризикни
    #
    Написал аноним
  24. -2
    Ти баба йобана.
    Сергій: нєє....піська є..))
    #
    Написал аноним
  25. -2
    Ти лох , і Підар .
    Сергій: і шо дальше?
    #
    Написал аноним
  26. -3
    Та то бред . Та ти точно лох ти вже даже то признаєш )))
    Сергій: Я того не признаю...просто шо дальше?
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Сергій Чигирик
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2