- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
спс всєм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!0#Написал аноним
-
позитивна людинка=*0#Написал аноним
-
Обичний пацан0#Написал аноним
-
три мало хотяби по 6 на рило0#Написал аноним
-
Тащи 3 літри водяри і я тобі розкажу який ти класний дружбан))))0#Написал аноним
-
нормальний позитивний хлопець))))0#Написал аноним
-
Спасіба, пишіть тільки правду-1#Написал аноним
-
Ти класний!! Ти Хороший друг, з тобою приємно спілкуватися, є про шо побалакати. Завжди допоможеш і в біді не покинеш=)-1#Написал аноним
-
мм..я тебе не знаю....но чула про тебе.....нормальний хлопецьь+1#Написал аноним
Новых комментариев: 0
