logo href
Анонимность — это свобода самовыражения!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [66]
Личный блог
Фотографии [1]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
[2]
3
»
Новых комментариев:
0
+1
лох.............
#
Написал аноним
27 октября 2012
0
вітаю з дем народження!!!пишу в некто бо неможу на сторінці)))))p.s....к.п..
Артьом: ...напиши повністю хто)))
Катя Падун....
Артьом:
...спасибі..)))
#
Написал аноним
20 октября 2012
0
мммм...класний.....
Артьом:
...дякую..)
#
Написал аноним
20 октября 2012
0
як днюху вчора погуляв?
Артьом:
класно)
#
Написал аноним
20 октября 2012
0
Прикольный мальчик
Артьом:
спасибо..))
#
Написал аноним
19 октября 2012
0
з прошедшим придурок
Артьом:
спасиба ідіот(ка)
#
Написал аноним
16 октября 2012
0
вітаю з дем народження!!!пишу в некто бо неможу на сторінці)))))p.s....к.п..
Артьом:
...напиши повністю хто)))
#
Написал аноним
15 октября 2012
0
Я в шоці з тебе.... ти забуваєш друзів!
________________________________...
Це ви його забули,а не він вас! це дуже приємна людина в спілкувані,щира, яка вислухає, і не кине у біді!
#
Написал аноним
14 октября 2012
0
Я в шоці з тебе.... ти забуваєш друзів!
Артьом:
...ну не знаю....навіть якшо і забув...то хоть раз можна про себе нагадати...бо як не як різні бувають життєві обставини
#
Написал аноним
14 октября 2012
0
сббб*
#
Написал аноним
13 октября 2012
0
бооо
#
Написал аноним
10 октября 2012
0
оУуУ я б тебе))))ххаха
Артьом:
на скільки сильно???
#
Написал аноним
10 октября 2012
0
пропельЧик
#
Написал аноним
10 октября 2012
0
ага шоб пропелер краще робив
Артьом:
хахаха...)))
#
Написал аноним
08 октября 2012
0
пацан огонь..
Артьом:
ага..тільки дрова підкидай
#
Написал аноним
08 октября 2012
0
прям персик..ахах
#
Написал аноним
08 октября 2012
0
ти зводиш мене з розуму...ооуу
#
Написал аноним
08 октября 2012
0
sex bomb, sex bomb, YOU my sex bomb.
Артьом:
)))оу є
#
Написал аноним
08 октября 2012
+2
ахах пупсік))
#
Написал аноним
07 октября 2012
+2
няшка хд)))
#
Написал аноним
07 октября 2012
+1
та не лох!
#
Написал аноним
07 октября 2012
+1
Ололшик..)
#
Написал аноним
07 октября 2012
0
та лох )))
Артьом:
та пох )))
#
Написал аноним
07 октября 2012
0
він не лох!
#
Написал аноним
07 октября 2012
+1
ти лох )))
Артьом:
хто ше???
#
Написал аноним
07 октября 2012
+2
чуваче та ти крут))
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
пий раст1шку!
Артьом:
ахаха...добре
#
Написал аноним
05 октября 2012
-3
далбайоб ти вот
Артьом:
Харош))
#
Написал аноним
05 октября 2012
0
суперський!!!!!!
лю=*
#
Написал аноним
07 июня 2011
0
прикольненький))
#
Написал аноним
12 мая 2011
«
1
[2]
3
»
nektome.blog
Артьом Горох
стр.2
стр.2
Артьом: ...напиши повністю хто)))
Катя Падун....
________________________________...
Це ви його забули,а не він вас! це дуже приємна людина в спілкувані,щира, яка вислухає, і не кине у біді!
лю=*