Оддаа))))))
Справжній чоловік ніколи не відпустить ту, яка йому дорога! І ніколи не дасть їй піти ... Решта - порожні слова.
Можливо...
Можливо, я не бачу тебе так часто, як мені хотілося б ...Можливо, я не тримаю твою руку в своїй руці всю ніч ... Але глибоко в душі я знаю точно, що ти - це саме та людина, якій я не дозволю піти з мого життя.
Як важливо...
Як важливо...інколи просто мовчати і слухати. Приходити, коли не кличуть, але дуже чекають...Взяти за руку і зігріти своїм теплом...Вміти зрозуміти,і вибачити,навіть не дивлячись на біль...Допомогти, а не пропонувати допомогу із вихованості...Вміти залишитися, навіть коли гордість наказує піти...Усміхнутись, щоб подарувати трішки тепла і світла...Знати, що найважче завжди можна пережити...Вміти бути поруч, зрозуміти ,пробачити, підтримати...Подарувати те, що у тебе є,без красивих цитат, пустих обіцянок...просто вміти щиро кохати...
