Як важливо...

Як важливо...інколи просто мовчати і слухати. Приходити, коли не кличуть, але дуже чекають...Взяти за руку і зігріти своїм теплом...Вміти зрозуміти,і вибачити,навіть не дивлячись на біль...Допомогти, а не пропонувати допомогу із вихованості...Вміти залишитися, навіть коли гордість наказує піти...Усміхнутись, щоб подарувати трішки тепла і світла...Знати, що найважче завжди можна пережити...Вміти бути поруч, зрозуміти ,пробачити, підтримати...Подарувати те, що у тебе є,без красивих цитат, пустих обіцянок...просто вміти щиро кохати...

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Viktoria
  3. Блог
  4. Як важливо...
  5. Негативные комментарии
Негативные комментарии