статус правильний.не надаписать шо ти міла і красіва, бо то брехня.
вобщем ти тупа самка кальмара.
лошиця
Евчик: дааа
паслєдня
ну да та жизні я стєрва)))
нє конєшн я урод
сама знаю
_______________________________
А ше питання
чо кальмара?!
Написала б іди на xyй і все ясно:)
вобщем ти тупа самка кальмара.
лошиця
паслєдня
ну да та жизні я стєрва)))
нє конєшн я урод
сама знаю
_______________________________
А ше питання
чо кальмара?!
Написала б іди на xyй і все ясно:)
эт ты с Д4?