зато завжди весело було з тобою
угу було таке)
просто ти так серйозно їх розказуєш і з токою мімікою а потім ржеш з них....ну більше ніхто так не вміє як ти)
мала давай приходь десь на тижні до нас)
Машулька: да тож я))
бльо актріса)
якщо знайту час то прийду...ждіте)*
ти крута дівка !
вашє люблю тебе ...коли тебе бачу зразу настрій піднімається...дякую тобі)*.......і не люблю коли ти сумуєш!
а ще ти вмієш вийти з тяжкої ситуацію людям)
вот тільки та твоя любов до США ти вже чисто нею мариш!
Машулька: приємно)*.......ех ну США це моє захопення я обожню цю країну...і я ніколи від неї не відмовлюся)
этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрытпоказать
Машулька: ахахха ну людина всього не може знати.....я знаю те що мені потрібно і те що мене цікавить......я не знаю хто це але я можу поспорити що ти і половини інформації не знаєш яку знаю я...так що я тебі може теж саме сказати що ти тупа чи тупий....але я так не скажу бо не знаю тебе як людину і не можу тебе судити
чо я тя з ним ніколи не бачив ???
угу було таке)
просто ти так серйозно їх розказуєш і з токою мімікою а потім ржеш з них....ну більше ніхто так не вміє як ти)
мала давай приходь десь на тижні до нас)
бльо актріса)
якщо знайту час то прийду...ждіте)*
шкода що ми вже так рідко бачимся скучаю за твоїми анекдтами з мімікою)*
вашє люблю тебе ...коли тебе бачу зразу настрій піднімається...дякую тобі)*.......і не люблю коли ти сумуєш!
а ще ти вмієш вийти з тяжкої ситуацію людям)
вот тільки та твоя любов до США ти вже чисто нею мариш!
...
допомагаєш завжди порадами або ділом
дякую*
нема за що) звертайся