Новых комментариев: 0
  1. +1
    она не рыжая .....
    а красивая девочна ..
    в которую я влюблён..
    Анютка: я такою любовю вже сита по горло))
    #
    Написал аноним
  2. +1
    чудова та неперевершенна!)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    гарненька, і дуже мила дівчина!
    Анютка: дякую...друже)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    нормальна сучка,тупа трохи,еле нічо
    Анютка: хахах...дякую-дякую)))))
    ....приємно)))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    пизда рижа!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Анютка: і я тебе люблю=****
    #
    Написал аноним
  6. +1
    Пацани не спорти вона моя!!!!
    Анютка: я точно мамина.....факт)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    Класна, весела))))*
    Люблю тебе***
    Анютка: ну н/з....мене по різному люблять)))
    #
    Написал аноним
  8. +2
    Соне4ко)
    про1000 ШИКарна)
    Люблю зай4ика)
    Кохаю...)))*
    P.S.: Мариshа
    Анютка: дякую...Маринко**
    #
    Написал аноним
  9. +2
    Просто супер симпотичная девчёнка!!!
    #
    Написал аноним
  10. +2
    Анічка ти дуже хароша і позитивна дівчина!!! завжди оставайся такою як ти є) лю*
    Анютка: дякую...
    #
    Написал аноним
  11. +2
    ммм....класнюча)
    дуже класна, крута людина і подружка_)))**
    #
    Написал аноним
  12. +2
    Соне4ко)
    про1000 ШИКарна)
    Люблю зай4ика)
    Кохаю...)))*
    P.S.: Мариshа
    #
    Написал аноним
  13. +2
    значит нужен. в отличиии от тебя
    #
    Написал аноним
  14. +1
    нахрен он тебе. ты посмотри по сторонам есть много других ...например я
    Анютка: пасіба за совет)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Хохол не человек!
    #
    Написал аноним
  16. -2
    Повторюсь - симпатчина, чарівна, просто неймовірна)))і щей щасливчик я))гг))*))
    #
    Написал аноним
  17. +1
    така красуня)))
    Анютка: спс....приэмно)*
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Красуня)))
    Анютка: дякую....)*
    #
    Написал аноним
  19. +2
    Соне4ко
    Люблю
    Мариша
    Анютка: ___люблю)*
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Моє сонечко, люблю тебе
    Анютка: хіхххх___я тож)*
    #
    Написал аноним
  21. +1
    Дуже сімпотна)))))*
    Шей Класна......
    мммм....
    P.S.Psih
    Анютка: ммм....дякую...хто б це не був ...приємно)*хаха)*
    #
    Написал аноним
  22. +3
    Анют, ти супер!!!!
    #
    Написал аноним
  23. +3
    Не спорю! Девочка класная! Симпотичная))
    Анютка: дякую-дякую)))...хто це?
    #
    Написал аноним
  24. +1
    меГо класна дівчина! неймовірна))) але, на жаль, вже є щасливчик((
    Анютка: ххахха __дякс)*_
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Анютка Слуцкая
  3. Негативные комментарии
Негативные комментарии