хахахах ну ти і чудо :) добре я їду на україну поженимся яж твій ідеал.))
з тобою все настрій піднімається дякую..<3
=)
Marta: я той твій запис збережу і буду тобі постійно його показувати і нагадувати, що маєш приїхати на Україну) бажано з обручками і з весільним платтям для мене :D
love__________________y o u
:)
LoVe YoU so much..)
важко знайти такого друга як ти....(=
that guy - is ________________________y o u ;-)
:)
ти його дуже-дуже-дуже добре знаєш.. скажемо, ви навіть the same.)
і до речі ти його знаєш.. :D
хоча не знаю чи це добре чи погано...
:))
з критикою теж варто погоджуватись..).
хоча дякую(:
:*
$$$____$$$____$$$____$$$_$$$_____$$$__$$$_______
$$$____$$$___________$$$_$$$_____$$$__$$$_______
$$$_____$$$_________$$$___$$$___$$$___$$$$$$$$__
$$$______$$$_______$$$_____$$$_$$$____$$$_______
$$$_______$$$_____$$$______$$$_$$$____$$$_______
$$$$$$$$$___$$$_$$$_________$$$$$_____$$$$$$$$$$
відкрита для спілкування..=)
симпатична...чарівна..казкова..
ти неймовірна....такоє ти дуж загадкова..с(=
розшифруй. :)
TI AMO ))
<3
з тобою все настрій піднімається дякую..<3
=)