Новых комментариев: 0
  1. +27
    Love You..)
    Marta: приємно :*
    #
    Написал аноним
  2. +11
    xaxax мдаааа :D
    #
    Написал аноним
  3. +11
    і таку як ти =)) <3
    Marta: та ми з тобою прям рідкісні види... (:
    #
    Написал аноним
  4. +11
    і я, блін, забув сказати..
    love__________________y o u
    :)
    Marta: ...розпливаюся в усмішці...
    LoVe YoU so much..)

    важко знайти такого друга як ти....(=
    #
    Написал аноним
  5. +11
    добре* >.<
    Marta: блін, забула сказати :
    that guy - is ________________________y o u ;-)
    #
    Написал аноним
  6. +10
    you're so sweet with me.. you make me feel good .. thank you for all what are you doing for me.. I appreciate that..love you soo much .. (=
    Marta: взаємно)
    #
    Написал аноним
  7. +10
    and you..?
    Marta: yes..but in such moments I remember you and all becomes ok.)
    :)
    #
    Написал аноним
  8. +10
    ти закохана ?
    Marta: ...[можливо]...
    #
    Написал аноним
  9. +10
    really?? noo..i can't understand what are you talking about..)))
    Marta: =D
    ти його дуже-дуже-дуже добре знаєш.. скажемо, ви навіть the same.)
    #
    Написал аноним
  10. +10
    hmmm ..nice, nice..)) and did you ever meet him?)
    Marta: хм.....дай подумаю.....думаю, так.)
    і до речі ти його знаєш.. :D
    #
    Написал аноним
  11. +10
    your ideal boy?..describe him.)
    Marta: honest, brave, he must know what he wants..his interests must be the same as my (rock, skateboarding, parkour etc.) ...............=)
    #
    Написал аноним
  12. +10
    Cutest for me.. :3 :D
    Marta: ...*pleasantly*...
    #
    Написал аноним
  13. +9
    ......... :) <3
    #
    Написал аноним
  14. +9
    axaxax ну ти і фантазьорка
    Marta: хахах.) трошки є..)
    хоча не знаю чи це добре чи погано...
    #
    Написал аноним
  15. +8
    i miss you...............<3................((
    #
    Написал аноним
  16. +8
    damn..i love you soooooo mutch <3
    :))
    Marta: damn.. I think I feel the same...
    #
    Написал аноним
  17. +8
    вона не дивна ..вона найкраща :)
    Marta: :D
    з критикою теж варто погоджуватись..).
    хоча дякую(:
    #
    Написал аноним
  18. +7
    до біса красива,надзвичайно розумна(в доброму сенсі),просто чудова особистість!
    Marta: мм.. Дякую.)
    :*
    #
    Написал аноним
  19. +7
    будь ласка соне4ко...завжди радий...люблю теж..с(=
    Marta: <3
    #
    Написал аноним
  20. +5
    $$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$_______$$$_$$$$$$$$$$
    $$$____$$$____$$$____$$$_$$$_____$$$__$$$_______
    $$$____$$$___________$$$_$$$_____$$$__$$$_______
    $$$_____$$$_________$$$___$$$___$$$___$$$$$$$$__
    $$$______$$$_______$$$_____$$$_$$$____$$$_______
    $$$_______$$$_____$$$______$$$_$$$____$$$_______
    $$$$$$$$$___$$$_$$$_________$$$$$_____$$$$$$$$$$
    #
    Написал аноним
  21. +5
    I'm your angel.....i will be always with you.....even you can't see me.
    Marta: I trust to you...
    #
    Написал аноним
  22. +5
    я б все зробив щоб з тобою зараз бути...
    Marta: я теж.............що завгодно......................це так важко - без тебе.............
    #
    Написал аноним
  23. +5
    ше раз і тобі дупа!!!)
    Marta: ??
    #
    Написал аноним
  24. +5
    Ну якщо є варіанти -- ти молодець:) Надіюся, здогадалася:)
    #
    Написал аноним
  25. +5
    Охайна,освідчена..*волелюбна,вільнодумна..=)
    відкрита для спілкування..=)
    симпатична...чарівна..казкова..
    ти неймовірна....такоє ти дуж загадкова..с(=
    Marta: спасибі велике :) ти теж дуже хороший) люблю*.
    #
    Написал аноним
  26. +5
    Варіанти є? Тут не важко здогадатися:) Принаймі, мені так здається:)
    Marta: Є :) теж тебе люблю <3
    #
    Написал аноним
  27. +5
    Просто Золотко. Рідко таких як ти можна зустріти. Ціную і люблю
    Marta: дякую дуже). можна дізнатись хто це??..;-)
    #
    Написал аноним
  28. +4
    IMOAT
    розшифруй. :)
    Marta: хахах....
    TI AMO ))
    <3
    #
    Написал аноним
  29. +4
    хахахахах окей :D
    #
    Написал аноним
  30. +4
    хахахах ну ти і чудо :) добре я їду на україну поженимся яж твій ідеал.))
    з тобою все настрій піднімається дякую..<3
    =)
    Marta: я той твій запис збережу і буду тобі постійно його показувати і нагадувати, що маєш приїхати на Україну) бажано з обручками і з весільним платтям для мене :D
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Marta Kukhar
  3. По рейтингу
По рейтингу