Marta: хм...хм...хм....дай подумати...
про мої мрії міг би питати тільки ідеал мого хлопця. а ідеалом мого хлопця є один чудовий хлопець, про якого я, власне, і мрію... <3
Цього вже ніколи ніхто не прочитає, я не знаю чому я сюди повертаюсь, пробач за те що я собі багато чого накрутив і все просрав, я ніколи тебе не забуду
=))
and I?..(;
про мої мрії міг би питати тільки ідеал мого хлопця. а ідеалом мого хлопця є один чудовий хлопець, про якого я, власне, і мрію... <3
ayyy macarenaaa :D
I love it - when you have such funny mood.))