Новых комментариев: 0
  1. +4
    про що ти мрієш?)
    Marta: про тебе...)
    =))
    #
    Написал аноним
  2. +4
    without any doubt..)
    #
    Написал аноним
  3. +4
    can i dream you*?
    Marta: without any doubt..you SHOULD.)
    and I?..(;
    #
    Написал аноним
  4. +3
    мм та невже..але ти даже не знаєш хто Я.))
    Marta: хм...хм...хм....дай подумати...
    про мої мрії міг би питати тільки ідеал мого хлопця. а ідеалом мого хлопця є один чудовий хлопець, про якого я, власне, і мрію... <3
    #
    Написал аноним
  5. +3
    кому мені дупа..?))
    Marta: ??
    #
    Написал аноним
  6. +3
    трохи вредна:)
    Marta: хех.. та буває (=
    #
    Написал аноним
  7. +3
    мила* вредна* красива*
    #
    Написал аноним
  8. +2
    asdkbasjbdashdahsdvasdgqwdjas i love you <3
    ayyy macarenaaa :D
    Marta: :D
    I love it - when you have such funny mood.))
    #
    Написал аноним
  9. +2
    деколи дивна...
    Marta: тобто "дивна"?
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Цього вже ніколи ніхто не прочитає, я не знаю чому я сюди повертаюсь, пробач за те що я собі багато чого накрутив і все просрав, я ніколи тебе не забуду
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Пробач Марта...
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Marta Kukhar
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2