Новых комментариев: 0
  1. +2
    да....а в очі що слабо сказати??? герої..
    ви тільки писати вмієте

    Альона нормальна
    ..просто.......заздрість дуже портить людей
    Елена: мм..дякую за такі слова..))

    приємно..
    #
    Написал аноним
  2. -2
    а я й не збираюсь тебе більше взнавати, таких як ти, не взнають, а посилають нахер.)))))))))))))))))))))))
    Елена: ахахх..))ну-ну...))
    так дэйствуй...
    писати всі герої...а от в реалі,то не дуже...

    а єслі ти пишеш сюди,а не в лічку...так ти взагалі "мєлко плаваєш"..гуляй
    #
    Написал аноним
  3. +7
    іноді ставиш з себе хєр знає шо, а так нормальна.....)))))))
    Елена: "іноді"???..ахах..так ти мене ще погано знаєш)))
    #
    Написал аноним
  4. +12
    ахаха... моє мепосидюче стерво... я тя лю)))
    Елена: ахах...ого..які страсті..
    #
    Написал аноним
  5. 0
    кльосна-**
    Елена: дякую))*
    #
    Написал аноним
  6. +1
    Дуже...ну просто дуже гарна людина !!!))*
    люблю**
    Елена: дякую))**
    #
    Написал аноним
  7. +1
    хз кто ана....)
    но очень,очеьнь красивая)
    Елена: ой..ну спасибо ))очень приятно..))))*
    #
    Написал аноним
  8. +2
    дрочу тобі на вії!!!!
    Елена: дрочи,дрочи...в тебе ж більш інакшої можливості немає і не буде..)
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Красуня.
    Вже давно знайомі і з кожним днем ти все краща, і краща..
    Приємна і вообще така ляля)
    цьом!
    Елена: мм..дякую..))дуже-дуже приємно..
    а можна дізнатись ,хто такої думки про мене??))
    #
    Написал аноним
  10. +1
    Просто красуне4ка.........
    люблю
    Елена: дякую..
    і я тебе люблю..))*
    #
    Написал аноним
  11. +1
    Дуже хороша людина, класний друг, ну і просто неперевершена дівчина....*))
    Елена: дякую..мені дуже приємно)*
    #
    Написал аноним
  12. +1
    Фльончик, ти дуууже класна:)*
    Елена: ммм..дякую..))*приэмно..
    #
    Написал аноним
  13. 0
    мила, симпатична)
    Елена: дякую)
    #
    Написал аноним
  14. +1
    Дуже класна людина,люблю тебе кицюнька )))
    Елена: дякую котику,і я тебе люблю)*
    #
    Написал аноним
  15. +1
    крута дівка,кохана моя**))
    Елена: дякую,куханий)*
    #
    Написал аноним
  16. +1
    ммм...такая классная,милая, красивая,
    Елена: спасибо))*
    очень приятно..
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Ти моЄ сонцЕ....
    якА тИ гарнюнЯ......
    нУ простО неперевершенО гарнА...
    люблЮ тебЕ, моЯ зайкО..))*
    Елена: мм..дякую )))***
    надіюсь це взаємно..)
    #
    Написал аноним
  18. +1
    тойсть не сиди (а не пиши)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    вибач, але ти маєш свою сторінку і не пиши з чужої...... тіпа це та людина_
    не приємно ж_)
    Елена: всмислі..сижу з своєї сторінки..
    щось не влаштовує????
    #
    Написал аноним
  20. +6
    Хахахаха багато береш хахахаха))))))))
    Ксюха багато на себы бере,а вона не=))))
    Не зай не точно=)
    Елена: дякую коттику)*
    #
    Написал аноним
  21. +4
    багато на себе береш!
    Елена: ахах))
    ти таке вніматільне...)))
    якщо багато беру,то значить мені це довподоби..
    гуляй...
    #
    Написал аноним
  22. +3
    Думав да))))))))
    Елена: точно?)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Боже скільки коментів))))
    Кицюнь ти прям звізда=)))
    Елена: аахах..а ти думав тако просто ??))*
    #
    Написал аноним
  24. -3
    Любиш секс?
    Елена: хмм...тебе точно этого не узнать)
    знаю даже кто этот вопрос задал..ума на что то другое не хватило...)
    #
    Написал аноним
  25. -1
    классный человек...с которым весело проводит время))
    Елена: мммм..спасибо..)очень приятно)
    #
    Написал аноним
  26. +2
    ох..Елена..) meeeeN- ))))))))
    дуже і дуже класна людинка:*
    *my dear=*

    *шикозна дівка)))

    *красуууня)





    люблю=*
    = )
    Елена: оо..скільки приємних компліментів..)
    мені приємно=**


    і я тебе люблю=*
    #
    Написал аноним
  27. +1
    ти классна подруга...ехххх!!!!!!!! як я тебе любцяю))
    Елена: ммм...дякую))*
    і я тебе люблю))*
    #
    Написал аноним
  28. +3
    так, не тiльки красуня, а й ше розумничка i взагалi добра людина=)*
    Елена: оо..дякую)*
    #
    Написал аноним
  29. +3
    Зайчик Я дуже щасливий що в моєму житття є така красуня як ти !!!
    Я тебе кохаю кохана !!!
    Елена: цілую=*
    #
    Написал аноним
  30. +2
    Ахахахаха xD
    Будьласка=)
    Елена: ахаха..))ти як завжди..))
    звертайся ще..=РР
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Елена Мохнач
  3. стр.2
стр.2