Новых комментариев: 0
  1. 0
    єслі модна) то точьно незнаїш)))
    Ліза: Вєня...!!!)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    от напиши) незнаїш хто)
    Ліза: тіпа модний?)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    догадайсь)
    Ліза: ну і...?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Всі ці позитивні коментарії з тобой незрівняються...
    Ліза: =*
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Дуже миле творінння! доречі, справжні друзі є це не тільки назва.
    Ліза: творіння...)
    знаю!!!)
    і вони в мене є)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ггг.....П.І.Д.Л.И.З.А
    під Л.И.З.А..................................................................................................................................................................)
    Ліза: ну чуєш... так і хочеться твоє імя написати, але не буду)
    шкура ти...поняв?) ШКУРА)
    і вапщє хватить балуватись) я не підлиза)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    пiдлиза!!!!!!!!!!!!!!!!)
    Ліза: ей, не забудь шо в четверг я тебе побачу!!!) і чесне слово, свій шанс не пропущу!!!)
    і дорогенький мій,ти знаєш шо я з тобою зроблю!!!)
    тобі точно не повезе)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    тебе не хватает пошлости!!!!
    Ліза: а тобі розуму!!!!!
    #
    Написал аноним
  9. 0
    гарна)))))*
    Ліза: *
    #
    Написал аноним
  10. 0
    если я тебя ненавижу,что мне нужно зделать???
    Ліза: йди прогуляйся!
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Я дуже рада шо можу писати, і ти ніколи не взнаєш хто це.
    ліз(вибачаюсь шо пишу твоє імя з маленькою букви,але ти не заслужила до себе іншого ставлення)!!!Ти занадто великої думки про себе, хто ти така???ти тіпічьна і звичайна людина, так шо не парся, якшо до тебе будуть ставитись по свинські, бо ти сама себе так поставила!Якшо тебе не люблять, то не лізь до цих людей,і не старайся строїти з ними нормальні стосунки. І ніхто тобі не винен в цьому, бо такі люди як ти лишні в нормальних компаніях (без обід, правда).
    Ліза: вражає...
    дуже гарна проза
    #
    Написал аноним
  12. 0
    лінива ти в мене)))))))))))
    Ліза: є таке(
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Лізка, ти дуже довірлива!!! Може це і добре, але не довіряй так сильно людям. Вони не завжди надійні. А справжніх друзів взагалі немає, це тільки назва. Будь обережна з людьми, вони роблять боляче навіть не замічаючи цього(особливо хлопці). А ти дуже емоційна, і це все перенести буде дуже важко і больно.
    Ліза: ех, ти вже не перший хто мені про це говорить) дякую я прислухаюсь)
    а нащьот хлопців...якщо говорити про справжнього, то в мене є такий,але нажаль,тільки один)
    #
    Написал аноним
  14. -1
    ...от хто?)
    Ліза: конь в пальто!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ліза Бондар
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2