ггг.....П.І.Д.Л.И.З.А
під Л.И.З.А..................................................................................................................................................................)
Ліза: ну чуєш... так і хочеться твоє імя написати, але не буду)
шкура ти...поняв?) ШКУРА)
і вапщє хватить балуватись) я не підлиза)
Ліза: ей, не забудь шо в четверг я тебе побачу!!!) і чесне слово, свій шанс не пропущу!!!)
і дорогенький мій,ти знаєш шо я з тобою зроблю!!!)
тобі точно не повезе)
Я дуже рада шо можу писати, і ти ніколи не взнаєш хто це.
ліз(вибачаюсь шо пишу твоє імя з маленькою букви,але ти не заслужила до себе іншого ставлення)!!!Ти занадто великої думки про себе, хто ти така???ти тіпічьна і звичайна людина, так шо не парся, якшо до тебе будуть ставитись по свинські, бо ти сама себе так поставила!Якшо тебе не люблять, то не лізь до цих людей,і не старайся строїти з ними нормальні стосунки. І ніхто тобі не винен в цьому, бо такі люди як ти лишні в нормальних компаніях (без обід, правда).
Лізка, ти дуже довірлива!!! Може це і добре, але не довіряй так сильно людям. Вони не завжди надійні. А справжніх друзів взагалі немає, це тільки назва. Будь обережна з людьми, вони роблять боляче навіть не замічаючи цього(особливо хлопці). А ти дуже емоційна, і це все перенести буде дуже важко і больно.
Ліза: ех, ти вже не перший хто мені про це говорить) дякую я прислухаюсь)
а нащьот хлопців...якщо говорити про справжнього, то в мене є такий,але нажаль,тільки один)
знаю!!!)
і вони в мене є)
під Л.И.З.А..................................................................................................................................................................)
шкура ти...поняв?) ШКУРА)
і вапщє хватить балуватись) я не підлиза)
і дорогенький мій,ти знаєш шо я з тобою зроблю!!!)
тобі точно не повезе)
ліз(вибачаюсь шо пишу твоє імя з маленькою букви,але ти не заслужила до себе іншого ставлення)!!!Ти занадто великої думки про себе, хто ти така???ти тіпічьна і звичайна людина, так шо не парся, якшо до тебе будуть ставитись по свинські, бо ти сама себе так поставила!Якшо тебе не люблять, то не лізь до цих людей,і не старайся строїти з ними нормальні стосунки. І ніхто тобі не винен в цьому, бо такі люди як ти лишні в нормальних компаніях (без обід, правда).
дуже гарна проза
а нащьот хлопців...якщо говорити про справжнього, то в мене є такий,але нажаль,тільки один)