ггг.....П.І.Д.Л.И.З.А
під Л.И.З.А..................................................................................................................................................................)
Ліза: ну чуєш... так і хочеться твоє імя написати, але не буду)
шкура ти...поняв?) ШКУРА)
і вапщє хватить балуватись) я не підлиза)
Ліза: ей, не забудь шо в четверг я тебе побачу!!!) і чесне слово, свій шанс не пропущу!!!)
і дорогенький мій,ти знаєш шо я з тобою зроблю!!!)
тобі точно не повезе)
Ну і я щось тут нашкрябаю...)
Читала оці коменти...дааа!З дечім я погоджуюсь,те що ти інколи "граєш роль" це правда...не роби цього.Це те саме що лицемірити,а це гріх.Тобі просто треба бути самою собою і тоді до тебе потянуться люди!
І ще одне, не підлизуйся до них ні в якому разі ,бо це дуже відштовхує...Сперш взнай цю людину і тоді дасть Бог і буде все гаразд)
Просто радій, що ти так створена,не гніви Бога за те, що в тебе когось в житті не вистачає, чи те, що ти не подобаєшся сама собі...повір все що не йде йде на краще...Значить Бог готує тобі щось надзвичайне(це не я одна так вважаю)Бо в житті не головне вийти заміж, народити дітей, жити багато...це не та ціль у людини!!!Ніколи про це не забувай!!!Бог хоче щоб ти служила Йому і вірна була до смерті...бо Він тебе вибрав, а ти вибрала Його. Задумайся яка твоя ціль у цьому світі???Бо ти не зміниш те, що Бог приготував, навіть, наскільки тобі цього не хотілося б...
ЗНАЙ, ВСЕ В ЙОГО РУКАХ!!!
P.S. Я тебе почала поважати після того як я тебе взнала поближче...ти себе сама не зміниш! Міняє тільки Бог :)
Ліза: я і не думала,що людину можна так легко впізнати по її коментарях)
дякую за поради) шодо лецемірства! я не така, і терпіти не можу таких людей!!! я завжди кажу те що думаю, так що тут ти помилилась)( ти поки погано мене знаєш)а щодо того що я підлизуюсь...то це трохи не так) просто кажу людям так як є, які вони насправді...я не така вже і противна,щоб опуститись і просто нагло брехати і казати ложні і фальшиві компліменти...а якщо і підлизуюсь то тільки до самих близьких друзів, які все зрозуміють і так само як і я сприймуть це за жарт!!!) це відштовхнуло тільки тебе!!!)
щодо цілі згідна...в мене ніколи такої не було і не буде!) я знаю свою мету, повір мені, я її вже обрала)
я теж про тебе поміняла думку, тільки після тої зустрічі) я рада що все так вийшло)
дякую)
P.S. і йдем вже нарешті гуляти!!!)
знаєш, я взагалі не розумію нащо такі сайти.Бо хіба нам має бути важливо що про нас думають(нє ну це важливо,але щоб так)лізка я знаю тебе і бачів тебе справжньою.Висновки роби сама.Більшість всього що написано цими людьми правда(ну я з ними погоджуюсь).Не хочется писати тобі шо ти хороша і найкраща і все таке, бо ти загордишся і спортишся; не хочется казати що погана і скільки в тобі всього поганого, бо хорошого в тобі все ж більше.Будь собою і віддай все в Божі руки ,тоді ти будеш така якою тебе Він створив, а від так вгодиш більшості людям....моя думка..
Ліза: чесно кажучи, я в шоці)
дякую...це найкраще і найприємніше повідомлення)
в тебе дуже хороша думка, поважаю тебе за це)
я тобі вже казала нащо я це зробила і придумала, і наскільки я памятаю ти мене навіть трохи підтримав)
але твоя думка для мене ДУЖЕ важлива, я тобі про це вже казала)
дякую*)
Я дуже рада шо можу писати, і ти ніколи не взнаєш хто це.
ліз(вибачаюсь шо пишу твоє імя з маленькою букви,але ти не заслужила до себе іншого ставлення)!!!Ти занадто великої думки про себе, хто ти така???ти тіпічьна і звичайна людина, так шо не парся, якшо до тебе будуть ставитись по свинські, бо ти сама себе так поставила!Якшо тебе не люблять, то не лізь до цих людей,і не старайся строїти з ними нормальні стосунки. І ніхто тобі не винен в цьому, бо такі люди як ти лишні в нормальних компаніях (без обід, правда).
причина?
і тут виправила
а ти не знаєш хто то
знаю!!!)
і вони в мене є)
під Л.И.З.А..................................................................................................................................................................)
шкура ти...поняв?) ШКУРА)
і вапщє хватить балуватись) я не підлиза)
і дорогенький мій,ти знаєш шо я з тобою зроблю!!!)
тобі точно не повезе)
Читала оці коменти...дааа!З дечім я погоджуюсь,те що ти інколи "граєш роль" це правда...не роби цього.Це те саме що лицемірити,а це гріх.Тобі просто треба бути самою собою і тоді до тебе потянуться люди!
І ще одне, не підлизуйся до них ні в якому разі ,бо це дуже відштовхує...Сперш взнай цю людину і тоді дасть Бог і буде все гаразд)
Просто радій, що ти так створена,не гніви Бога за те, що в тебе когось в житті не вистачає, чи те, що ти не подобаєшся сама собі...повір все що не йде йде на краще...Значить Бог готує тобі щось надзвичайне(це не я одна так вважаю)Бо в житті не головне вийти заміж, народити дітей, жити багато...це не та ціль у людини!!!Ніколи про це не забувай!!!Бог хоче щоб ти служила Йому і вірна була до смерті...бо Він тебе вибрав, а ти вибрала Його. Задумайся яка твоя ціль у цьому світі???Бо ти не зміниш те, що Бог приготував, навіть, наскільки тобі цього не хотілося б...
ЗНАЙ, ВСЕ В ЙОГО РУКАХ!!!
P.S. Я тебе почала поважати після того як я тебе взнала поближче...ти себе сама не зміниш! Міняє тільки Бог :)
дякую за поради) шодо лецемірства! я не така, і терпіти не можу таких людей!!! я завжди кажу те що думаю, так що тут ти помилилась)( ти поки погано мене знаєш)а щодо того що я підлизуюсь...то це трохи не так) просто кажу людям так як є, які вони насправді...я не така вже і противна,щоб опуститись і просто нагло брехати і казати ложні і фальшиві компліменти...а якщо і підлизуюсь то тільки до самих близьких друзів, які все зрозуміють і так само як і я сприймуть це за жарт!!!) це відштовхнуло тільки тебе!!!)
щодо цілі згідна...в мене ніколи такої не було і не буде!) я знаю свою мету, повір мені, я її вже обрала)
я теж про тебе поміняла думку, тільки після тої зустрічі) я рада що все так вийшло)
дякую)
P.S. і йдем вже нарешті гуляти!!!)
дякую...це найкраще і найприємніше повідомлення)
в тебе дуже хороша думка, поважаю тебе за це)
я тобі вже казала нащо я це зробила і придумала, і наскільки я памятаю ти мене навіть трохи підтримав)
але твоя думка для мене ДУЖЕ важлива, я тобі про це вже казала)
дякую*)
Реакция владельца страницы: удачі)"
маладєц))) красава!!!
ліз(вибачаюсь шо пишу твоє імя з маленькою букви,але ти не заслужила до себе іншого ставлення)!!!Ти занадто великої думки про себе, хто ти така???ти тіпічьна і звичайна людина, так шо не парся, якшо до тебе будуть ставитись по свинські, бо ти сама себе так поставила!Якшо тебе не люблять, то не лізь до цих людей,і не старайся строїти з ними нормальні стосунки. І ніхто тобі не винен в цьому, бо такі люди як ти лишні в нормальних компаніях (без обід, правда).
дуже гарна проза
і те, що було, надіюсь минуло))
і, надіюсь, зараз ти стала справжньою))
можливо і минуло,знати б про шо ти)
зараз, о да...деколи аж занадто щира)
дякую))
P.S. не копіюй нікого...ти така яка ти є)