Новых комментариев: 0
  1. 0
    лінива ти в мене)))))))))))
    Ліза: є таке(
    #
    Написал аноним
  2. +2
    не знаю чи це добре чи погано. Але Лізунь, ти завжди перша вибачаєшся, навіть коли ти права, це мене дуже дивує!!! Чого так? ти або не горда, або апускаєшся перед людиною нижче плінтуса, нашо??? а ця сама людина потім тобі в лице плювати буде! Просто не давай шоб іграли на твоїх чюствах, цим дуже часто можуть пользуватись!
    Ліза: ого, таке мені ще ніхто не казав)
    не вважаю це поганою рисою або недоліком. (ну це моя думка)
    якщо перша прошу пробачення, значить ціную людину і стосунками з нею)А якщо виникає конфлікт, то моя винна точно є...перші кроки роблю часто, але коли людина для мене не байдужа)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    много недостатков в твоей личности.
    Ліза: дякую за нагадування)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    самокритична чи самозакохана????
    Ліза: самовнушитєльна)
    #
    Написал аноним
  5. +3
    приємна і чудова людина
    Ліза: сцена №4, повтор?)
    дякую.)
    #
    Написал аноним
  6. +5
    Самая красивая.... добрая и хорошая девочка)
    Ліза: моя ж ти хороша*)
    дякую*)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    ненавиджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ліза: удачі)
    #
    Написал аноним
  8. +1
    любіма моя))))))))))))
    Ліза: не твоя!)
    #
    Написал аноним
  9. +3
    дуже гарна!
    мрія******
    Ліза: дякую*)
    і я тебе дуже люблю)
    в суботу буду чекати*)
    #
    Написал аноним
  10. +1
    Ти не справжня!!! Трохи наіграна, невже ти не панімаєш шо люди тебе не сприймають такою яка ти є зараз!!! Так шо міняйся, і підстроюйся під людей))
    Ліза: не сприймають, так не сприймають...їх проблеми) а підстроюватись під кожного не доречно)
    а якщо чесно сказати, то не хочу і не буду)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Лізка, ти дуже довірлива!!! Може це і добре, але не довіряй так сильно людям. Вони не завжди надійні. А справжніх друзів взагалі немає, це тільки назва. Будь обережна з людьми, вони роблять боляче навіть не замічаючи цього(особливо хлопці). А ти дуже емоційна, і це все перенести буде дуже важко і больно.
    Ліза: ех, ти вже не перший хто мені про це говорить) дякую я прислухаюсь)
    а нащьот хлопців...якщо говорити про справжнього, то в мене є такий,але нажаль,тільки один)
    #
    Написал аноним
  12. +2
    занадто запальна
    вибач, але це правда)
    Ліза: знаю
    #
    Написал аноним
  13. +8
    приємна і чудова людина
    Ліза: перші коментарі...приємно,дякую*
    #
    Написал аноним
  14. +9
    дуже гарна дівчинка
    Ліза: :*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ліза Бондар
  3. стр.2
стр.2