не знаю чи це добре чи погано. Але Лізунь, ти завжди перша вибачаєшся, навіть коли ти права, це мене дуже дивує!!! Чого так? ти або не горда, або апускаєшся перед людиною нижче плінтуса, нашо??? а ця сама людина потім тобі в лице плювати буде! Просто не давай шоб іграли на твоїх чюствах, цим дуже часто можуть пользуватись!
Ліза: ого, таке мені ще ніхто не казав)
не вважаю це поганою рисою або недоліком. (ну це моя думка)
якщо перша прошу пробачення, значить ціную людину і стосунками з нею)А якщо виникає конфлікт, то моя винна точно є...перші кроки роблю часто, але коли людина для мене не байдужа)
Лізка, ти дуже довірлива!!! Може це і добре, але не довіряй так сильно людям. Вони не завжди надійні. А справжніх друзів взагалі немає, це тільки назва. Будь обережна з людьми, вони роблять боляче навіть не замічаючи цього(особливо хлопці). А ти дуже емоційна, і це все перенести буде дуже важко і больно.
Ліза: ех, ти вже не перший хто мені про це говорить) дякую я прислухаюсь)
а нащьот хлопців...якщо говорити про справжнього, то в мене є такий,але нажаль,тільки один)
не вважаю це поганою рисою або недоліком. (ну це моя думка)
якщо перша прошу пробачення, значить ціную людину і стосунками з нею)А якщо виникає конфлікт, то моя винна точно є...перші кроки роблю часто, але коли людина для мене не байдужа)
дякую.)
дякую*)
мрія******
і я тебе дуже люблю)
в суботу буду чекати*)
а якщо чесно сказати, то не хочу і не буду)
а нащьот хлопців...якщо говорити про справжнього, то в мене є такий,але нажаль,тільки один)
вибач, але це правда)