Новых комментариев: 0
  1. +9
    дуже гарна дівчинка
    Ліза: :*
    #
    Написал аноним
  2. +8
    приємна і чудова людина
    Ліза: перші коментарі...приємно,дякую*
    #
    Написал аноним
  3. +5
    Самая красивая.... добрая и хорошая девочка)
    Ліза: моя ж ти хороша*)
    дякую*)
    #
    Написал аноним
  4. +3
    неперевершена і мила)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Ліза: але ж в тебе гарна вимова)знаю хто це...тебе легко впізнати)
    дякую))
    #
    Написал аноним
  5. +3
    приємна і чудова людина
    Ліза: сцена №4, повтор?)
    дякую.)
    #
    Написал аноним
  6. +3
    дуже гарна!
    мрія******
    Ліза: дякую*)
    і я тебе дуже люблю)
    в суботу буду чекати*)
    #
    Написал аноним
  7. +2
    Класна і пріятна дівчіна...
    Ліза: дякую:)
    #
    Написал аноним
  8. +2
    миленька:*
    Ліза: придивися краще)
    #
    Написал аноним
  9. +2
    Пам"ятай-головне,що про тебе думає Бог,а не люди)Будь собою)
    Ліза: дякую
    #
    Написал аноним
  10. +2
    в тебе дуже гарна посмішка)
    Ліза: найприємніші слова...дуже дякую*)
    #
    Написал аноним
  11. +2
    знаю тебя с 5 лет, частенько копировала тебя) но никогда не могла понять, почему ты всегда отказывала мальчикам которые любят тебя больше жизни???
    Ліза: можливо тому шо це не мої пріорітети) і це НЕ саме важливе що є було і буде в мому житті)
    P.S. не копіюй нікого...ти така яка ти є)
    #
    Написал аноним
  12. +2
    не знаю чи це добре чи погано. Але Лізунь, ти завжди перша вибачаєшся, навіть коли ти права, це мене дуже дивує!!! Чого так? ти або не горда, або апускаєшся перед людиною нижче плінтуса, нашо??? а ця сама людина потім тобі в лице плювати буде! Просто не давай шоб іграли на твоїх чюствах, цим дуже часто можуть пользуватись!
    Ліза: ого, таке мені ще ніхто не казав)
    не вважаю це поганою рисою або недоліком. (ну це моя думка)
    якщо перша прошу пробачення, значить ціную людину і стосунками з нею)А якщо виникає конфлікт, то моя винна точно є...перші кроки роблю часто, але коли людина для мене не байдужа)
    #
    Написал аноним
  13. +2
    занадто запальна
    вибач, але це правда)
    Ліза: знаю
    #
    Написал аноним
  14. +1
    Ну і я щось тут нашкрябаю...)
    Читала оці коменти...дааа!З дечім я погоджуюсь,те що ти інколи "граєш роль" це правда...не роби цього.Це те саме що лицемірити,а це гріх.Тобі просто треба бути самою собою і тоді до тебе потянуться люди!
    І ще одне, не підлизуйся до них ні в якому разі ,бо це дуже відштовхує...Сперш взнай цю людину і тоді дасть Бог і буде все гаразд)
    Просто радій, що ти так створена,не гніви Бога за те, що в тебе когось в житті не вистачає, чи те, що ти не подобаєшся сама собі...повір все що не йде йде на краще...Значить Бог готує тобі щось надзвичайне(це не я одна так вважаю)Бо в житті не головне вийти заміж, народити дітей, жити багато...це не та ціль у людини!!!Ніколи про це не забувай!!!Бог хоче щоб ти служила Йому і вірна була до смерті...бо Він тебе вибрав, а ти вибрала Його. Задумайся яка твоя ціль у цьому світі???Бо ти не зміниш те, що Бог приготував, навіть, наскільки тобі цього не хотілося б...
    ЗНАЙ, ВСЕ В ЙОГО РУКАХ!!!
    P.S. Я тебе почала поважати після того як я тебе взнала поближче...ти себе сама не зміниш! Міняє тільки Бог :)
    Ліза: я і не думала,що людину можна так легко впізнати по її коментарях)
    дякую за поради) шодо лецемірства! я не така, і терпіти не можу таких людей!!! я завжди кажу те що думаю, так що тут ти помилилась)( ти поки погано мене знаєш)а щодо того що я підлизуюсь...то це трохи не так) просто кажу людям так як є, які вони насправді...я не така вже і противна,щоб опуститись і просто нагло брехати і казати ложні і фальшиві компліменти...а якщо і підлизуюсь то тільки до самих близьких друзів, які все зрозуміють і так само як і я сприймуть це за жарт!!!) це відштовхнуло тільки тебе!!!)
    щодо цілі згідна...в мене ніколи такої не було і не буде!) я знаю свою мету, повір мені, я її вже обрала)
    я теж про тебе поміняла думку, тільки після тої зустрічі) я рада що все так вийшло)
    дякую)
    P.S. і йдем вже нарешті гуляти!!!)
    #
    Написал аноним
  15. +1
    знаєш, я взагалі не розумію нащо такі сайти.Бо хіба нам має бути важливо що про нас думають(нє ну це важливо,але щоб так)лізка я знаю тебе і бачів тебе справжньою.Висновки роби сама.Більшість всього що написано цими людьми правда(ну я з ними погоджуюсь).Не хочется писати тобі шо ти хороша і найкраща і все таке, бо ти загордишся і спортишся; не хочется казати що погана і скільки в тобі всього поганого, бо хорошого в тобі все ж більше.Будь собою і віддай все в Божі руки ,тоді ти будеш така якою тебе Він створив, а від так вгодиш більшості людям....моя думка..
    Ліза: чесно кажучи, я в шоці)
    дякую...це найкраще і найприємніше повідомлення)
    в тебе дуже хороша думка, поважаю тебе за це)
    я тобі вже казала нащо я це зробила і придумала, і наскільки я памятаю ти мене навіть трохи підтримав)
    але твоя думка для мене ДУЖЕ важлива, я тобі про це вже казала)
    дякую*)
    #
    Написал аноним
  16. +1
    "ненавиджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Реакция владельца страницы: удачі)"

    маладєц))) красава!!!
    Ліза: =)
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Сни збуваються,правда?)
    Ліза: о да...)
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Ти знаєш,що ти моя???
    Ліза: сертифікат покажи будь ласка)
    #
    Написал аноним
  19. +1
    яка б ти не була, всерівно ти рідна:*
    і те, що було, надіюсь минуло))
    і, надіюсь, зараз ти стала справжньою))
    Ліза: ого...заінтригована, навіть дуже)
    можливо і минуло,знати б про шо ти)
    зараз, о да...деколи аж занадто щира)
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Ліза,я люблю тебе))))
    Ліза: кльово тобі)
    #
    Написал аноним
  21. +1
    много недостатков в твоей личности.
    Ліза: дякую за нагадування)
    #
    Написал аноним
  22. +1
    самокритична чи самозакохана????
    Ліза: самовнушитєльна)
    #
    Написал аноним
  23. +1
    ненавиджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ліза: удачі)
    #
    Написал аноним
  24. +1
    любіма моя))))))))))))
    Ліза: не твоя!)
    #
    Написал аноним
  25. +1
    Ти не справжня!!! Трохи наіграна, невже ти не панімаєш шо люди тебе не сприймають такою яка ти є зараз!!! Так шо міняйся, і підстроюйся під людей))
    Ліза: не сприймають, так не сприймають...їх проблеми) а підстроюватись під кожного не доречно)
    а якщо чесно сказати, то не хочу і не буду)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    щаслива? чому?
    причина?
    #
    Написал аноним
  27. 0
    you cool

    і тут виправила
    Ліза: ..)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    отепер ти знаєш хтото
    Ліза: угу)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    You cul
    а ти не знаєш хто то
    Ліза: з англійською в тебе, я бачу не дуже!
    #
    Написал аноним
  30. 0
    алей ти, даже неможиш догадатись...)
    Ліза: тільки ти так пишеш...куча помилок!!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ліза Бондар
  3. По рейтингу
По рейтингу