"Діма ти дуже не приємна людина з тобою спілкуватися дуже важко, ти тупий музикант,жахливий друг,мені взагалі важко уявити тебе хорошим другом ,а да я важаю що ти тупий,кароче ти жахливий друг і людина"(заміть це все в лапках х) ) Автор(Тимошів Максим)
Дмитрик: Максим я теш до тебе не рівно душний ахаха (заміть це без лапок)
Він на це бавиться!
А і ще: ти піздючок.