він прийшов сьогодні вночі, я саме готувалась до останнього польоту уві сні. було так прикро покидати внутрішній світ. але. я відчинила перші двері і побачила обличчя тата. воно розчинилось миттєво. я відчинила другі двері, побачила мамині очі. вони раптово почали рухатись на мене і, пройшовши крізь, канули у нескінченість. я відчинила треті двері, за якими побачила тебе. ти сидів на підлозі і схлипував. "Густаве, що з тобою?".
ти прибрав руки від лиця...на чолі було написано: "це найкращий день для самогубства".
а ти ніжно посміхався. посміхався так, як посміхався за нашої першої зустрічі. я відчула, що на мої перетинки тисне жахливий потік болю і нелюдського стогону...і прокинулась. в двері стукали. "хто?" - запитала я, боязко стоячи за дверима. "нащо питаєш. це Густав. відчини, прошу" - ти тихо сказав. і, попри те, що нас розділяли двері, я чітко почула кожне слово. розібрала усі твої інтонації, дізналась, що ти вже декілька тижнів не голився, що ти стоїш у вовняному светрі і щойно випалив цигарку. "ти - зайвий". ти - зник. я - померла.
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>

***
мене звати марі. я знайшла цьогорік щастя. воно лежало собі під ялинкою на новий рік, підігбавши ніженьки. його звали Густав. і ми вирушили разом до Фінляндії. не важливо все те, що було далі. я вам скажу, що всередині мене живе тепер істота, здатна їсти негаразди життєві ночами. в мені тепер нема скорботи. два на один, а що ж буде далі?
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
  1. nektome.blog
  2. мари спрага
  3. Блог
Блог