***
мене звати марі. я знайшла цьогорік щастя. воно лежало собі під ялинкою на новий рік, підігбавши ніженьки. його звали Густав. і ми вирушили разом до Фінляндії. не важливо все те, що було далі. я вам скажу, що всередині мене живе тепер істота, здатна їсти негаразди життєві ночами. в мені тепер нема скорботи. два на один, а що ж буде далі?
| Комментариев: 0
- Показаны позитивные комментарии. Показать только
- все,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
