logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [5]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
+2
мила ніжна відкрита відверта турботлива завжди підтримуєш помагаєш-;*
люблю сильно
Ice:
віі..приємно дуже..спасиб1..*
1 я тебе люблю
#
Написал аноним
10 мая 2011
+2
юху*
хопік мій*
люблю тебе дуже ціную обожнюю*
скучила так(зломали(*
тебе рписати неможливо*
найкраща моя*
Ice:
юпіііі*
приємно чути драмчик..спасиб1*
1 я тебе люблю дуже*
Ксю моя..драмчик..*
ехех..так..зломали..нарешт1 тут*
скучила також(*
#
Написал аноним
10 мая 2011
+3
супер дівчина...)
характер взагалі кльовий)
ти найкраща))
Ice:
дуже дякую..приємно чути..))*
#
Написал аноним
10 мая 2011
+3
Милая добрая красивая умная девчонка........)=*
Ice:
спасибо большое..приятно..))*
#
Написал аноним
10 мая 2011
+3
Дуже гарна,мила,добра і чуйна людина)
Ice:
подякувала..приємно чути)
#
Написал аноним
10 мая 2011
nektome.blog
Ice Baby
Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии
люблю сильно
1 я тебе люблю
хопік мій*
люблю тебе дуже ціную обожнюю*
скучила так(зломали(*
тебе рписати неможливо*
найкраща моя*
приємно чути драмчик..спасиб1*
1 я тебе люблю дуже*
Ксю моя..драмчик..*
ехех..так..зломали..нарешт1 тут*
скучила також(*
характер взагалі кльовий)
ти найкраща))