Тільки вдаєш з себе веселу, житттєрадісну особистість. Зависокої думки про себе.
Іруська: Я високої про себе думки???
ТО напевно напислала та людина яка мене точно не знаю я себе нічого не вдяю я є така (можливо)
Я вже навіть догадуюся хто то написав
нууу не знаю як інші думають про тебе ,але моя думка така))
Іруська: та нічого просто той хто то писав видно мене не знає я не дуже добра ну так принаймі думаю і я зовсім не милосердна я знаю я староста гуртка "Милосердя" але я не милосердна
мені звісно приємно це так я написала шоб люди знали
але я весела і життєрадісна
Дякую тому хто таке про мене пише))
Та людина яка мене добре знає
Я навіть прізвище і ім*я знаю
ТО напевно напислала та людина яка мене точно не знаю я себе нічого не вдяю я є така (можливо)
Я вже навіть догадуюся хто то написав
ну не ж в ногах ти себе тримаєш)))
в тобі є якась родзинка)))
ну не вмію дійсно
дякує може і є)))
але це ще свідчить про твою скромність)
нема за що)))
я радію,що тобі приємно)))
мені звісно приємно це так я написала шоб люди знали
але я весела і життєрадісна
Дякую тому хто таке про мене пише))