ти дуже хороша людина найкращий друг це не вистачає слів щоб передати яка ти справжя,мила,красива,розумна,ти просто сууупер ти найкраща люблю тебе =)))
Не знаю яка ти насправді, тому що ми не спілкуємося,ти просто є в мене в друзях ,але надіюсь може колись і будемо спілкуватися.Можу сказати одне, ти красива і мила дівчина
Вітуська: дякую.я теж надіюсь що ми будемо спілкуватись.....=)))))))
ти дуже дуже хороша людина і гарний...друг...з тобою завжди весело ти умієш піднімати настрій навіть якщо його зовсім немає я дуже щаслива...що маю...таку подругу як ти...залишайся завжди такоююю...люююблю тебе=)))
дуже сильно люблю тебе моя лялюська)))