Новых комментариев: 0
  1. +4
    Найкраща дівчина в світі....з офігенними очами...і чарівним поглядом.....))))....люблю тебе..)))
    Людка: дякую..я тебе тоже люблю..)))
    #
    Написал аноним
  2. +4
    Офігенна !!! Красива!!! Добра!!! Розумна!!! ти Ангел!!!) ти Ідеал!!!) ы
    Людка: дякусі...я не ідеал..ідеалів не існує..)) а якщо ти прочитав це повідомлення напиши будь-ласка вконтактах про себе )) буду дуже вдячна ))
    #
    Написал аноним
  3. +3
    дуже гарна подруга....офігенна дівчина..)..мила..чарівна..люблю..тебе дуже..).._
    Людка: знаю..хто пише..ЛЮ тебе..так само..))
    #
    Написал аноним
  4. +2
    всі говорять за Твій характер тому що про що говорити ))) У тебе він (на мою думку) офігеннний... Це можна сказати не про всіх дівчат (дуже велика рідкість)... ось і усі пишуть))) так що не переживай, Сонечко!))) Ти СУПЕР)
    #
    Написал аноним
  5. +2
    дуже симпатична, весела,класно співаєш...ну просто ідеальна)))І поки що в тебе попереду ще ціле житття я тобі бажаю всього-всього найкращого, і щоб усі твої мрії сонечко збулися)))люблю тебе дуже сильно)*
    Людка: і я тебе люблю сонечко=)
    #
    Написал аноним
  6. +2
    Сонечко, яка Ти всетаки КЛАСНА... я так хочу бути з Тобою... але ці всі обставини... (((
    Людка: .хм..ти хто?
    #
    Написал аноним
  7. +2
    Ти дуже мила й гарна між дівчат,
    В очах твоїх виблискує вогнями
    Дівоча ніжність - дорогий агат,
    Обвіяний ласкавими вітрами.
    В очах твоїх відбито сотні мрій,
    Які навіяні дитинства снами,
    І вабить тебе сповненнням надій
    Веселка літня диво-кольорами.
    Від вдачі та душевного тепла
    Якась незвична у тобі принада.
    Всі прикрощі розвіює дотла
    Твоя спокійна й лагідна розрада.
    Хай все п’янить і зваблює в тобі
    В цю молоду дівочу пору,
    Щоб ти не підддавалася журбі,
    Як пролісок з-під снігу, рвалась вгору.
    Людка: дякую..всім...особливо за вірш..))
    #
    Написал аноним
  8. +2
    Ти Ангел і цим усе сказано ... =) !!!
    #
    Написал аноним
  9. +2
    ооо ... Людка ти СУперська дівчина я тебе дуже люблю як друга...ти просто...ІДеальна дівчина ...)))
    #
    Написал аноним
  10. +2
    Люда !!! ти НАЙКРАЩА ... обожнююю Тебе !!! ы
    Людка: ооо..дякую...))
    #
    Написал аноним
  11. +2
    Ти само-само-само-само прекрасніша дівчина на всьому світі ... Ти красива як роза , твій погляд вбивчий ...такий прекрасний як ніч на початку дня ))) Ти прекрасно розумієш людей , я впевнений ти хороший друг про мої почутття до тебе ти не знаєш... напевно і не дізнаєшся я люблю тебе сильніше за житття я хочу все своє житття присвятити тобі ... =))) я кохаю тебе до незтями...
    Ти само найпрекрасніший Ангел на всьому небі...я просто шаленію від тебе...
    Людка: ооо...так скажи своє імя !!! або напиши мені вконтакті...чекаю з нетерпінням..
    #
    Написал аноним
  12. +2
    гарненька позитивна стильна..
    найпрекрасніша людина в світі
    люблю
    Людка: спасибі...
    #
    Написал аноним
  13. +1
    ти сука їбуча заткнись а?
    не лізь в Людчене житття, ліпше подивись на своє...якшо ти опустилась до такого шоб нести всяку хуйню в анонімках ти ти важаєшся нижі плінтуса...так шо завидуй мовчки.)
    Людка: дякую..)) мені пофіг чесно =)
    #
    Написал аноним
  14. +1
    офігеннна дівчина...і класний друг=)))
    #
    Написал аноним
  15. +1
    внуця ти моя...ти в мене найкраща...лю...цьомік...
    Людка: ...бабцю..ти в мене ваше супер...цьомаю...
    #
    Написал аноним
  16. +1
    трохи крейзі но зі смаком
    Людка: хм..спасибі..
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Симпатична дівчина гарна подруга...люблю тебе
    Людка: дякую...і я тебе люблю..))
    #
    Написал аноним
  18. +1
    гарненька, симпатичка, класна
    Людка: спасибки..))
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Бо він...хм...прикольний...)))
    Людка: точно??
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Прикольна дівчинка, добра, красива, з прикольним характером ... =)))
    Людка: Спасибі... =) А чому всі так говорять за мій характер ???
    #
    Написал аноним
  21. +1
    ^
    !
    я - Сама знаєш хто )
    Людка: хм..
    #
    Написал аноним
  22. +1
    Так як мене немає з тобою поруч, я послав ангела, щоб він дивився за тобою …Але незабаром він повернувся і сказав мені, що ангел за ангелом НЕ ДИВИТЬСЯ!
    #
    Написал аноним
  23. +1
    З тобою так цікаво: ти класна співрозмовниця, ти вмієш слухати.Мало хто дівчата можуть похвалитися таким рідкісним талантом.
    #
    Написал аноним
  24. +1
    А ти знаєш, .Люда, яка в тебе чарівна, підкуповують посмішка? Ні, ну правда, в тебе дуже красива, прямо промениста посмішка:) Так може посміхатися тільки дуже хороша і щаслива людина …
    #
    Написал аноним
  25. +1
    найкраща...у цілому світі...я тебе люблю...ти дуже КРАСИВА...ОФІГЕНННА...ПОЗИТИВНА...характер в тебе не подарок...але всеодно...я тебе дуже-дуже...люблю.)_
    #
    Написал аноним
  26. +1
    дівчина з "потужним " характером )))
    #
    Написал аноним
  27. +1
    це само само само Красивіша Дівчина ... на землі )))
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Це найкраща людина на світі, про тебе можна писати поеми , Ти дуже сильна людина в тебе характер такий - що інші тобі позавидують... !!! Я знаю ти ніколи не плачеш, Ти сильна такої і будь завжди ... =) !!!
    Людка: дякую..))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Моя манюха ... Дуже тебе люблю і цьомаю )
    Людка: І я тебе люблю і цьомаю )
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ..Само само само само...весела людина...але руку я тобі такой зломлю -)
    Людка: ггг... спс
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Людка Рубас
  3. По рейтингу
По рейтингу