Да какая, в сущности, разница?
Только встала с постели – сразу красится,
Душ, завтрак, капля духов – все получится
И не стоит из-за мелочей мучаться!
Школа - ты на высшей ступени развития,
И пусть ты не знаешь порядковый номер лития,
Милая улыбка, подружки, мальчики,
Построила глазки, обвила парней вокруг пальчика.
Раздевалка, дом, аська, контакт,
Телефон, дневник и музыка в такт,
Вечер, улица, смех, магазины,
Девчонки, шопинг, бутик и витрины...
Ночь, уроки, доктор Хаус,
Ванна, снова включаешь браузер...
Мобильник звонит – ты бежишь, спотыкаешься,
Это парень звонит, ты опять улыбаешься...
Твой день прошел как всегда отлично,
И тебе он очень понравился лично,
Да какая, в сущности, разница?
Каждый день преподносит сюрприз –
И тебе это нравится
Ты утрируешь, комплексуешь, в моменты
Добавляешь эмоции – ингредиенты,
Вертишь судьбой как игрушкой
И редко плачешь в подушку,
Ты веришь, в сказки и все получается,
Живешь одним днем и в нем чудеса случаются)))
хаха..ше одинаковий комент.....шо бля немаєш гшо сказати???
та ти сука...шо правда то правда..
таке в очі кажуть і не треа тут вийобуватись
ясно?
пиздую звідси)
ти сука їбуча заткнись а?
не лізь в Людчене житття, ліпше подивись на своє...якшо ти опустилась до такого шоб нести всяку хуйню в анонімках ти ти важаєшся нижі плінтуса...так шо завидуй мовчки.)
всі говорять за Твій характер тому що про що говорити ))) У тебе він (на мою думку) офігеннний... Це можна сказати не про всіх дівчат (дуже велика рідкість)... ось і усі пишуть))) так що не переживай, Сонечко!))) Ти СУПЕР)
дуже симпатична, весела,класно співаєш...ну просто ідеальна)))І поки що в тебе попереду ще ціле житття я тобі бажаю всього-всього найкращого, і щоб усі твої мрії сонечко збулися)))люблю тебе дуже сильно)*
Ти дуже мила й гарна між дівчат,
В очах твоїх виблискує вогнями
Дівоча ніжність - дорогий агат,
Обвіяний ласкавими вітрами.
В очах твоїх відбито сотні мрій,
Які навіяні дитинства снами,
І вабить тебе сповненнням надій
Веселка літня диво-кольорами.
Від вдачі та душевного тепла
Якась незвична у тобі принада.
Всі прикрощі розвіює дотла
Твоя спокійна й лагідна розрада.
Хай все п’янить і зваблює в тобі
В цю молоду дівочу пору,
Щоб ти не підддавалася журбі,
Як пролісок з-під снігу, рвалась вгору.
Так як мене немає з тобою поруч, я послав ангела, щоб він дивився за тобою …Але незабаром він повернувся і сказав мені, що ангел за ангелом НЕ ДИВИТЬСЯ!
А ти знаєш, .Люда, яка в тебе чарівна, підкуповують посмішка? Ні, ну правда, в тебе дуже красива, прямо промениста посмішка:) Так може посміхатися тільки дуже хороша і щаслива людина …
найкраща...у цілому світі...я тебе люблю...ти дуже КРАСИВА...ОФІГЕНННА...ПОЗИТИВНА...характер в тебе не подарок...але всеодно...я тебе дуже-дуже...люблю.)_
а так красива симпатична мені дівчина..ОФІГЕННО СПІВАЄ...
Ти дуже добре розумієш людей...дякую..
Только встала с постели – сразу красится,
Душ, завтрак, капля духов – все получится
И не стоит из-за мелочей мучаться!
Школа - ты на высшей ступени развития,
И пусть ты не знаешь порядковый номер лития,
Милая улыбка, подружки, мальчики,
Построила глазки, обвила парней вокруг пальчика.
Раздевалка, дом, аська, контакт,
Телефон, дневник и музыка в такт,
Вечер, улица, смех, магазины,
Девчонки, шопинг, бутик и витрины...
Ночь, уроки, доктор Хаус,
Ванна, снова включаешь браузер...
Мобильник звонит – ты бежишь, спотыкаешься,
Это парень звонит, ты опять улыбаешься...
Твой день прошел как всегда отлично,
И тебе он очень понравился лично,
Да какая, в сущности, разница?
Каждый день преподносит сюрприз –
И тебе это нравится
Ты утрируешь, комплексуешь, в моменты
Добавляешь эмоции – ингредиенты,
Вертишь судьбой как игрушкой
И редко плачешь в подушку,
Ты веришь, в сказки и все получается,
Живешь одним днем и в нем чудеса случаются)))
та ти сука...шо правда то правда..
таке в очі кажуть і не треа тут вийобуватись
ясно?
пиздую звідси)
це анонімний чат і пишемо правду і не треба так за правду нервуватись пишу свою думку ...
не лізь в Людчене житття, ліпше подивись на своє...якшо ти опустилась до такого шоб нести всяку хуйню в анонімках ти ти важаєшся нижі плінтуса...так шо завидуй мовчки.)
!
я - Сама знаєш хто )
В очах твоїх виблискує вогнями
Дівоча ніжність - дорогий агат,
Обвіяний ласкавими вітрами.
В очах твоїх відбито сотні мрій,
Які навіяні дитинства снами,
І вабить тебе сповненнням надій
Веселка літня диво-кольорами.
Від вдачі та душевного тепла
Якась незвична у тобі принада.
Всі прикрощі розвіює дотла
Твоя спокійна й лагідна розрада.
Хай все п’янить і зваблює в тобі
В цю молоду дівочу пору,
Щоб ти не підддавалася журбі,
Як пролісок з-під снігу, рвалась вгору.