logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [19]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
0
бля.....і ти знову тут...вали звідси бо реально по морді дістанеш
!!!!!!!
#
Написал аноним
25 мая 2011
0
та ти сука.....нічого й добавити...
вали звідси
#
Написал аноним
23 мая 2011
0
я сука??? самі такі !!!
це анонімний чат і пишемо правду і не треба так за правду нервуватись пишу свою думку ...
#
Написал аноним
23 мая 2011
0
давай не будем)))
ти хороший)
а та дібілоїдка кончена)
Віталій:
так..але ти не повіриш скільки там про мене правди....
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
та яка то правда?
насправді ти дуже хороший і співчутливий друг)))
Віталій:
в кожної людини є дві сторони.....
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
та пиздюшка дограється я виджу))) не раджу у всіх моїх друзях таке писати...а то пизди дадуть і то по черзі буш получати)))
Віталій не звертай уваги...на такі дрібниці)
Марина:)
Віталій:
люблю правду про себе.......
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
дуже високої думки про себе...незкажу що красавіц але норм...!!!пропоную змінити імідж
Віталій:
а я тобі пропоную змінити мозги.....але кажуть що всеодно не допомогає....так шо я тобі співчуваю...))))
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
опшето перше про доцю...хд.)_
#
Написал аноним
20 мая 2011
0
ого...ну ти дограєшся
#
Написал аноним
20 мая 2011
0
ніфіга собі про маму вже ніхто незгадає...(((
Віталій:
ну та перше про тата......
#
Написал аноним
20 мая 2011
0
файний папаша...але трохи...не слухається...нічо виправим...хд.)_
Віталій:
ахахах.....доця у мене найкраща...))))
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
гарний брат))) хороша людина))) цікаво з тобою спілкуватись=)
Віталій:
дякую..
#
Написал аноним
19 мая 2011
0
Гарний, цікавий хлопець, від спілкуванння з тобою отримую задоволенння.)))
Віталій:
це так не про мене.....але всеодно спасибі...)))
#
Написал аноним
18 мая 2011
0
не так ти поняв...ти друг кльовий, а не кльовий наглюк...)))
Віталій:
дякую...приємно...)))
#
Написал аноним
17 мая 2011
0
ти капец наглюк...але друг кльовий...)))
Віталій:
я так поняв....я кльовий наглюк...хД))))
#
Написал аноним
15 мая 2011
0
класний хлопець.......і друг.)_
Віталій:
приємно чути...)))))
#
Написал аноним
15 мая 2011
+1
Егоїст, наглюк, самозаконий ... Але дуже добрий друг ... =)) !!! хD
Віталій:
дякую за правду....)))..і сподіваюсь я все таки....самозакоханий...а не самозаконий...
#
Написал аноним
15 мая 2011
+1
Ти дуже красивий хлопець )! Я тебе кохаю )!
Віталій:
знаю хто пише.....я тебе теж кохаю...)))
#
Написал аноним
15 мая 2011
0
=) ... Ти само-само-само-само найкрайщий хлопець на світі ... =) !!!
Тільки деколи не будь егоїстом ... =)
Віталій:
Егоїзм у мене в крові....нічо не можу зробити....)))
#
Написал аноним
15 мая 2011
nektome.blog
Віталій Цюрко
Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии
!!!!!!!
вали звідси
це анонімний чат і пишемо правду і не треба так за правду нервуватись пишу свою думку ...
ти хороший)
а та дібілоїдка кончена)
насправді ти дуже хороший і співчутливий друг)))
Віталій не звертай уваги...на такі дрібниці)
Марина:)
Тільки деколи не будь егоїстом ... =)