- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
Класна дівчинка!+1Irusia: хіх.......стараюсь...#Написал аноним
-
Іруська ти сама сама сама класненька і файнюцька+2Irusia: спасибі сонечко........цьом...#Написал аноним
-
красива гарна позитивна і сексі=***)))+1Irusia: ум.......спасибі....#Написал аноним
-
сонечко ти дуже класна людина+1Irusia: дякусь........цьом..#Написал аноним
-
хороша дівчина, і думаю, що ти хороший друг, хоч я тебе погано знаю)))+3Irusia: Дякую........#Написал аноним
-
ти мені подобаєшся.+2Irusia: я не знаю хто це.....але мені приємно....дякую...#Написал аноним
-
Симпатична,позитивна дівчина.Хороший друг.+3Irusia: спс......=))#Написал аноним
-
ти цікава...дівчина...гарна і привітна...з тобою цікаво спілкуватись...+4Irusia: Спасибі......приємно..#Написал аноним
-
Класна, позитивна дівчина ... =)))+3Irusia: дякую......#Написал аноним
Новых комментариев: 0
