Новых комментариев: 0
  1. +4
    жить будеш)
    Валентина: Я вже здогадуюсь хто ти)
    #
    Написал аноним
  2. +3
    милая и добрая девушка
    Валентина: Дякую)
    #
    Написал аноним
  3. +2
    Я ужОс___...))
    Валентина: зовсім ні)))))
    #
    Написал аноним
  4. +1
    норм тёлочка
    Валентина: цікаво хто ти))...хоча мабуть знаю...
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ти не знаєш хто я
    Валентина: вже знаю
    #
    Написал аноним
  6. 0
    то не эдиний випадок
    Валентина: я здається знаю хто ти...
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ты не плохой человек, но иногда лезешь не в свои дела
    Валентина: скажеш хто ти, я тебе не чіпатиму більше...
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Валентина Лавринчук
  3. По рейтингу
По рейтингу