- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
ти не знаєш хто я0Валентина: вже знаю#Написал аноним
-
норм тёлочка+1Валентина: цікаво хто ти))...хоча мабуть знаю...#Написал аноним
-
то не эдиний випадок0Валентина: я здається знаю хто ти...#Написал аноним
-
ты не плохой человек, но иногда лезешь не в свои дела0Валентина: скажеш хто ти, я тебе не чіпатиму більше...#Написал аноним
-
Я ужОс___...))+2Валентина: зовсім ні)))))#Написал аноним
-
жить будеш)+4Валентина: Я вже здогадуюсь хто ти)#Написал аноним
-
милая и добрая девушка+3Валентина: Дякую)#Написал аноним
Новых комментариев: 0
