logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [15]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
0
сделай лицо попроще!
#
Написал аноним
26 июля 2012
0
Ти любиш Макса Мозоля?
#
Написал аноним
07 июня 2012
0
ти девствиница
Positive:
ХаХаХаХаХа_ВбИлО_______________ЗвИчАйНо ТаК_)
#
Написал аноним
22 мая 2011
0
ворог?
Або людина з якою не приємно спілкуватись...Токо не кажи шо ніхто
Positive:
ТаКиХ ЛюДеЙ ТрОхИ Є_АлЕ ВоНи Не ВоРоГи А ДиБіЛи_)
А ТаК Я ВсІх ВаС ЛюБлЮ МоЇ БуСіКі*
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
привет :D
Positive:
ПрИвІт_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
А ти в школі відміниця???
Positive:
Я Шо ДуРа БуТь ВіДмІнНиЦеЮ_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
яка твоя заповітна мрія?=)
Positive:
ХоЧу ЩаСтЯ_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
ну тоді ми тому козлу покажем як наших ображать!!!)))
Positive:
СпС_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
а хіба це не сайт своєрідних анонімних думок?
сайти для задаванння запитань спаривай.ру
аск і форспрінг
Positive:
ЯкЩо Не ПоДоБаЄтЬсЯ Не ПиШи
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
а чому у моєї козочкі серце розбите?*(
Positive:
Бо ОдИн Із ХлОпЦіВ ОкАзАвСя КоЗлОм_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
хто тобы подобаэться!!!
ти сказала що выдповысиш чесно =)))
=*
Positive:
ПоДоБаЄтЬсЯ БаГаТо ХтО АлЕ ЛюБлЮ Я ТіЛьКи ОдНу ЛюДиНу(М.М.М)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
чім любиш займатись?
Positive:
БаГаТо ЧиМ_На РоЛиКаХ КаТаТиСь,ГуЛяТи,МаЛюВаТи,ЇсТи МіЛкУ_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
+2
як ти поживаєш моя позитивна дівчинка?___
Positive:
ПоЗиТиФфФнО_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
0
ти любиф Влада Герасимчука?
Positive:
ЗвИчАйНо_Як ДрУгА_)
#
Написал аноним
21 мая 2011
+1
ти ж моє сонечко, хтось вже є на свободне місце, під серцем???
Positive:
Ні_і воно поки не звільнилось(хоча й серце вже розбите)
#
Написал аноним
21 мая 2011
nektome.blog
Positive Girl
Нейтральные комментарии
Нейтральные комментарии
Або людина з якою не приємно спілкуватись...Токо не кажи шо ніхто
А ТаК Я ВсІх ВаС ЛюБлЮ МоЇ БуСіКі*
сайти для задаванння запитань спаривай.ру
аск і форспрінг
ти сказала що выдповысиш чесно =)))
=*