Блоцька, пише тобі анонімний анонім)))
це все неажидано я панімаю...но я маю висказаться)
люблю...люблю...шо дєлать с етім ...пайду куплю я квіти Свєті)))
мого сочінєнія)))
Svetlana: я даже знаю хто ти, м1й самий анон1мний анон1м Шарова=))
твой ст1х-просто чудо=)
я Олена Сергіївна, але від цього моя любов не менша)))
це все неажидано я панімаю...но я маю висказаться)
люблю...люблю...шо дєлать с етім ...пайду куплю я квіти Свєті)))
мого сочінєнія)))
твой ст1х-просто чудо=)