Ну шо я мАгу сказать... ну так н1чо, тЕрп1мо, вродЕ слухняна дЕвочка, старших слухаЕ, хоча 1нод1 достаЕ: "Дай те, дай се" =) но то такЭ. Ну А якшо буть зовс1м чесною, то ти канешно не об1жайся, то ти супер!!!
P.S. угадай хто писав =)
Лєночка: ахахах про Дай те, дай се-правда)))а ще розкажииииииии))))аахах
Ігорівна, ти в мене багіня)))
я хочу сказати, шо ти сама-сама-сама-сама... сама класна людина в світі!!!))) сама доба, сама гарна красуня і сама-сама моя любіма шарова=))) І пусть ти нє узнаєш хто ето тібє писав, я хачу пасвітіть тібє стіх=)))Хто дєвчонка сама кльова-це всігда 17лєтня Шарова)))
дюблю тебе, мала)
Лєночка: ахахахах, Блоцька, ти така ж безпалівна як і я)люблю**
вибрала негативний - бо там красний кол1р, красний значить - любов))) =***
P.S. угадай хто писав =)
Ігорівна, ти в мене багіня)))
P.S. навсегда поклоннник твоей красоты)))
дюблю тебе, мала)