- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
Машуня дійсно чудова людина дуже вірна подруга, відкрита, справжня, вона Особистість!!!!!!!!а це найголовніше!!!!!!!!!!!+3#Написал аноним
-
ти дуже хороший друг.......завжди допоможеш........і я ще ніколи не зустрічала кращої за тебе людини+7Маша: ого,дякую....дуже приємно)))#Написал аноним
-
загалом людина ти класна... але тобі бракує вперненості в собі і в своїх силах=)+9#Написал аноним
Новых комментариев: 0
