| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
:3Фотосесія
Дякую дуже Софії Левчук за чудові фото і веселий день.Вкотре переконуюся що вона дуже гарно фотографує)))Приємно з нею спілкуватися))
Всім рекомендую:))
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
Дякую, що ви є
Дорогі мої друзі,я знаю що вас у мене мало,проте я дякую вам,дякую за увесь позитив,прожитий з вами,усі дні,ви наповнюєте кольоровими барвами, завдяки вам моє життя таке яскраве й кольорове.Дякую за те,що не кидаєте у тяжкі моменти,що завжди піднімаєте настрій,розвеселяєте та змушуєте сміятись.
Я вас дуже люблю<3<3<3
Присвячується вааам, моїм улюбленим Т., С.,Л. та К.
;*
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
Дружба?
Колись я думала, що у мене є найкращі друзі...З віком починаєш розуміти усе.Найбільше не очікуєш такого від них....Коли вони знаходять нових друзів і розповідають їм який ти пооганий.
А ще гірше,коли вони це кажуть тобі:(
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>

