Колись я думала, що у мене є найкращі друзі...З віком починаєш розуміти усе.Найбільше не очікуєш такого від них....Коли вони знаходять нових друзів і розповідають їм який ти пооганий.
А ще гірше,коли вони це кажуть тобі:(
Дружба?
Колись я думала, що у мене є найкращі друзі...З віком починаєш розуміти усе.Найбільше не очікуєш такого від них....Коли вони знаходять нових друзів і розповідають їм який ти пооганий.
А ще гірше,коли вони це кажуть тобі:(