Що в мені вам не подобається?
І про зовнішність, і про характер, поведінку. Коротше про все.
Це питаю для того, щоб знати над чим мені працювати. Але всякі ковбоненависники так можуть побризкати тут своєю жовчу :)
| Комментариев: 2 | Перейти в пост>
| Комментариев: 3 | Перейти в пост>
