logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [128]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
3
[4]
5
»
Новых комментариев:
0
-1
ну да, рада.
кричала шо не хочеш!
Oops:
Тепер такі обстоятєльства шо я хочу все помінять!
#
Написал аноним
23 июля 2011
-1
він написав, шо він рад шо ти уїзжаєш з бц.
Oops:
ахах.
То хай радується.
Мене це не волнує тим більше шо я його не знаю:)
Я тоже рада шо я уїзжаю от сюда.
#
Написал аноним
23 июля 2011
-1
я рад шо ти пиздейшн от бц
Oops:
не поняла.
#
Написал аноним
22 июля 2011
-1
Ти в кінці літа уїжаєш навсігда в Київ?(
Oops:
відімо да.
тіки дошло?)
#
Написал аноним
22 июля 2011
-1
А коли ти уижаеш?
Oops:
в кінці літа.
#
Написал аноним
21 июля 2011
0
Сексі!)***
Oops:
ах еа:*
Благодарю.
#
Написал аноним
18 июля 2011
+1
ти уїжаєш в Київ?навсігда?
Oops:
Да,скоріше всього уїзжаю.
Навсігда.
Но приїзжать в Білу Церкву буду.
#
Написал аноним
13 июля 2011
+1
я тебя плохо знаю,но по-моему ты не плохой человечек*)
Oops:
спасибо большое.
а ты кто?
#
Написал аноним
06 июня 2011
-1
Я б тебя выебал
Oops:
убейся.
#
Написал аноним
01 июня 2011
0
ыыыыыыыыыыыы
Oops:
Гг.
#
Написал аноним
30 апреля 2011
-1
што робіш*
баба мощ*?
Oops:
уроки вчу.
#
Написал аноним
27 апреля 2011
0
канєшна пробував(ЛА)*****
Oops:
ммм...класно_)
#
Написал аноним
26 апреля 2011
+1
крошка,ти такая гарячая...
Oops:
а ти пробував(ла)?
#
Написал аноним
26 апреля 2011
-1
Афішенна баба :))
Реакция владельца страницы: ем:*
я афігенна баба:*
пасіб)*
Ну пардон, я не грамотний :)
Oops:
хах...та нічого_)))
главне я поняла шо сказать хотіли мені)
#
Написал аноним
26 апреля 2011
+2
кепчук?!!!!
Oops:
шо це?
#
Написал аноним
26 апреля 2011
0
ергіетещ
што??????
#
Написал аноним
26 апреля 2011
+2
я?
я твоя прізрачна дупа))
Oops:
заметно :D
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
а ти любіш кепчук?
Oops:
кого?)
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
што ти тута тикаєш етімі знакамі?
???
Oops:
Ты кто?О_о
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
о да.
ніколи не забуду*
Oops:
ха.та да.
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
ай ем еф бі ер ендженс))
пу буп))
Oops:
???
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
сн.блок)))
Oops:
хахах.незабываемо)
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
ето твой гінєратор.(мощ баба)
Oops:
а серьёзно?
или умные мысли закончились?
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
дай того ведра блять!
хто це сказав?О_о
Oops:
Аліна:*
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
нет.
далеко не влад(мощ баба)
Oops:
ну а хто ж?
#
Написал аноним
25 апреля 2011
+3
Афішенна баба :))
Oops:
ем:*
я афігенна баба:*
пасіб)*
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
давай встретимся?
Oops:
встречный вопрос:а ты кто?
#
Написал аноним
25 апреля 2011
0
ну и ат каво?
про мощ бабу?*
Oops:
не верно.
мб сам(а) скажешь?
#
Написал аноним
25 апреля 2011
+2
красотка))))
Oops:
спасибо)
#
Написал аноним
25 апреля 2011
+1
будєм бухать?)
Oops:
хаха...конечно.
только соком.)))
#
Написал аноним
25 апреля 2011
«
1
2
3
[4]
5
»
nektome.blog
Oops Dasha
стр.4
стр.4
кричала шо не хочеш!
То хай радується.
Мене це не волнує тим більше шо я його не знаю:)
Я тоже рада шо я уїзжаю от сюда.
тіки дошло?)
Благодарю.
Навсігда.
Но приїзжать в Білу Церкву буду.
а ты кто?
баба мощ*?
Реакция владельца страницы: ем:*
я афігенна баба:*
пасіб)*
Ну пардон, я не грамотний :)
главне я поняла шо сказать хотіли мені)
што??????
я твоя прізрачна дупа))
???
ніколи не забуду*
пу буп))
или умные мысли закончились?
хто це сказав?О_о
далеко не влад(мощ баба)
я афігенна баба:*
пасіб)*
про мощ бабу?*
мб сам(а) скажешь?
только соком.)))