ми завжди будем друзями, щоби там на казали один одному... а ти, спершу подумай, аніж щось казати. твої слова я ЗАПАМ'ЯТАЮ НАЗАВЖДИ!!!!!!!!!! добре, що ти наговорив мені всякої "правди", тепер я знаю, яка Я...!
Але ви всі наівні,невже ви думаєте що в них по справжньому кохання,вони 2є як брат і сестра,а з вас любий хто може поставити статус,то це що завжди буде означати правда???Я за вас друз'я!!!
А я ось рада за вас обох. Може нарешті, ти найшов ту єдину. Перше кохання було невдалим, може хоч це принесе тобі щастя! Любіть одне одного, і не дивіться там на всіх.!!
Ой, які тут страсті! Це ж все дєтство. Кого ви обманюєте???
Nikolas: мeнi пoxєp xто шo дyмaє, цe пo-пepшe. a пo-дpyгe, я нe з тих хто пpocто тak, пo пpиkoлy, cтaвить cп. i aж нiяk я нe збиpaюcь koгocь oбмaнювати.
ДА, ЛАДНО, не скучний ти, просто люди тебе не розуміють, ось і все, а ти супер.... з тобою можна бти собою, мріяти про все на світі, ти умієш слухати....
Nikolas: Ох, як це чудово чути...
дякую*
мені приємно.
Напевне колись розведуть нас життєві дороги,(та я буду тебе згадувати все своє життя. ти для мене попри все лишися так само 1 і єдиним коханням. Доки ми вчимось, будем бачитись, а далі...ми виростем і, напевне, більше не побачимся...:(
А я скууууцився)((
Не лізьте в чужі стосунки!
люблю тeбe мaндapiнкa!*
дякую*
мені приємно.
пaмятaєш?
кoхaю бeзмeжнo!
ти нaйлyчiшa!