напишу єдну зараз історі...ю . річ у тім, що в такому настрої, точніш його відсутності, пишеться легше... малювать просто нема чим, а на вулиць не вийде.. у кімнаті тут бути важко .. занадто багацько світла та сміху.. я їх боюсь..
- Показаны негативные комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- все.
- Сортировать по рейтингу.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
Ошибка А что писать-то?
