Ошибка А что писать-то?

напишу єдну зараз історі...ю . річ у тім, що в такому настрої, точніш його відсутності, пишеться легше... малювать просто нема чим, а на вулиць не вийде.. у кімнаті тут бути важко .. занадто багацько світла та сміху.. я їх боюсь.. 

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Yana Kryvonos
  3. Блог
  4. Ошибка А что писать-то?
Ошибка А что писать-то?