Новых комментариев: 0
  1. 0
    Секрет***)пупс
    Ramzes: Aх, жаль. Ну i на том дякую) =*
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Хороший пупсік)=***,а ти мені подобаєшся*...*ший пупсік)=***,а ти мені подобаєшся*...*
    Ramzes: Вау, пупсiк******хахаха)
    пасiiб =*
    але хто ти?
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Ммм...ховраШок....=****
    Ramzes: Ммм пасiiб) =****
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Моська мускулиста)
    Ramzes: Ооо, нове порiвняння))) дякую) багато чого вiддавби,щоб дiзнатись хто це*
    #
    Написал аноним
  5. +1
    Да ти обідишся і ще схоч мене биті я і так маскуюся як німець
    Ramzes: Ну, як хоч)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Еа ні хуя........,........
    Ramzes: Ну чьо ти? Пиши давай.
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Як я іщьо щьось напішу то ти міне впізнаiш
    Ramzes: Ну пиши...цiкаво)))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Шмакадявка
    Ramzes: Сам ти такий, або така)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    ой люди...та ви ще егоїстів не бачіли. Ненада цих пантів
    Ramzes: Дадада,слухайте цю людину)))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Та будь ласка
    =*
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ХорошиЙ...смішненьКий....))))
    Ramzes: Я смiшненький? Таке менi кажуть вперше)
    дякую)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    як бачиш не забула)
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  13. 0
    нуу..не знаю,тоді було весело..і ти казав що цього не забудеш..от так то))
    Ramzes: Дадада...я це часто згадую...я думав, шо ти це вже забула)
    #
    Написал аноним
  14. +1
    мухаморчік)хд))=*
    Ramzes: Хахаха...сонечько)хд)=*
    а чого мухаморчiк?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    якщо правильно зрозумієш то допоможе..
    а це вже неважливо..хай буде ніхто)
    Ramzes: Ну,тодi велике дякую тi незнайомi людинi, яка дала менi пораду)))
    #
    Написал аноним
  16. 0
    мда...ясно все..ну як хочеш твоє життя..
    просто порада тобі на майбутнє:це не весь світ обертається навколо тебе,це ти просто на місці стоїш...*
    Ramzes: О_о_о дякую, менi це допоможе...i все ж...хто ти?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    не частина,а більша половина тебе,а найгірше,що ти навіть не намагаєшся змінитись(це сумно якось..
    Ramzes: Нi, це не сумно) а змiнюватись я нехочу...менi i егоiстом непогано бути)))
    #
    Написал аноним
  18. +1
    самозакоханий егоїст
    Ramzes: Да, частина цього в менi е)))
    #
    Написал аноним
  19. +1
    а чому нажаль?
    Ramzes: Якщо ти та,про яку я думаю, то нажаль(
    #
    Написал аноним
  20. +1
    в тебе красиві очі))))
    Ramzes: Ммм пасiб)
    я тебе знаю, нажаль
    =*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.22
стр.22