Новых комментариев: 0
  1. +1
    яка перша 10 друзів вконтакті?
    Ramzes: Коля Солтис
    Алёшка Придальный
    Маринка Самчук
    Маша Махомета
    Леночка Сонечко
    Ірина Грицай
    Коля Пасічник
    Влад Романюк
    Люда Балашук
    Вікторія Нікіфорова
    #
    Написал аноним
  2. 0
    ахахах..сам такий))
    Ramzes: то нема чого ото таке писати в мене на сторінці)))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ти гімнюк!!)... вгадай хто це)
    Ramzes: це піпіська)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Ти що та я ж ангел)))) на мене молитись треба а ти тут бочку гониш!!! Як ти так можеш??
    Ramzes: якшо ти ангел то я незнаю як мене назвати)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Рамзесик)))
    Ramzes: ?)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    все все, я так виражаю свій внутрішній бунт проти твоєї поганої поводінки!!!)))
    Ramzes: шо?! ця я повинен виражати бунт проти твоєї поведінки!!)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Чудо гарне*
    Ramzes: дякую)*
    #
    Написал аноним
  8. 0
    не будь таким впевненим) і взагаліто це ти моїм почерком пишеш)
    Ramzes: Ну якщо ти сюди заходиш то значить ще не все)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    гад!!))),,,
    Ramzes: не ми такие, жизнь такая)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    скіки можна взлітати??)
    Ramzes: вєчно) як я тебе ненавиджу....і її тоже)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    не злись на нас... ми тебе (Л.І.)
    Ramzes: .............
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ти зовсім злющий став....все...я тебе розлюбила
    Ramzes: не розлюбила) ти навiть пишеш моiм почерком)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ну от нашо ти удалився з vk?
    Ramzes: бо так захотів
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ти на мене чого замахуєшся?
    Ramzes: ???????
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ти взагалі, ти просто взагалі...все я обідилась(((
    Ramzes: тобі щось від мене потрібно?
    #
    Написал аноним
  16. +1
    ти такій хороший, навіть може деколи дуже і через чюр
    і такій вже сексі*
    Ramzes: ахахах) ну прям таки) спасибі)*
    #
    Написал аноним
  17. 0
    ну ти взагалі, ти що забув про мене?
    Ramzes: зайшов на твій аск і згадав!)*
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ахахахах...бублічок...ахахха
    Ramzes: WTF?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Ти бублічок)*
    Ramzes: шо небудь)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    В скільки в тебе закінчуються пари?
    Ramzes: ахаха) в 3 10)
    а що?
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Арррр***^^
    Ramzes: =*)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    10фактів про мене! Юлія зімоха
    Ramzes: 1живеш і навчаєшся в берестечку
    2симпатична дівчина
    3не любиш школу, тобі там скучно
    4граєш волейбол
    5маєш старшу сестру
    6перейшла в 9 клас
    7хочеш поступати туди, де вчуся я з сєрим
    8все.....більше про тебе ніц не знаю)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Та нічо не заважає вроді
    Ramzes: ну і ?????
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Ммм.. Таке тіло
    Я б тебе... Аррр
    Ramzes: а що заважає?)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Хочу в ПЕРЕМИЛЬ!!!!
    Бо цікаво що ж ви робите там
    Ти ж не кажеш)
    Ramzes: приїдь подивись сама) так буде краще))буду радий тебе там бачити)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    ти маєш дууже гарне тіло*
    Ramzes: дякую)*
    #
    Написал аноним
  27. 0
    а про мене 10 фактів...слабо..? (та шо сидить справа від тебе)))
    Ramzes: канєшно не слабо)
    Лєнок
    ти тіпа швагро але дівчина
    ти лежиш справа)
    лежиш на моєму дивані
    весела така)з тобою можна нормально побазарити
    ice твоя краща подруга)
    ти як і всі любиш тирити мої афігєнні пісні)
    в дебе жестокий дідуля)
    перший раз тебе побачив на футбольному полі)
    17 ти не святкуєш з нами(
    #
    Написал аноним
  28. 0
    пиши 10 фактів про мене!
    P.S. Nikolas
    Ramzes: Калян Солтис
    мій друг
    кращий друг
    четвертим фактом буде ім"я Наташа)))
    24 ми відірвемся наповну)
    в багато чому ти лінтяй)
    вмієш зрозуміти і підримати
    дуже хочеш грати контру....з нами)
    я дурак шо послухав тебе в суботу 3 числа))
    10 факт це Дімон...той шо Карташов)
    це було важке питання)))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    це давня фотка, вона була зроблена до тебе моэ кохання)
    Ramzes: не бреши
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ти просто монстр, звинувачуєш мене в тому чого не було, як ти так можеш!!!)
    Ramzes: да?!! я бачив те фото!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.3
стр.3