jhjkghjvc
Бывает так, что дружба просто заканчивается.
| Комментариев: 7
- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
дaдa.. пpocто чyжi вжe.. p.s. nikolas+1Ramzes: ага, але ти завзди знаєш, що сказати.#Написал аноним
-
ты прав......0#Написал аноним
-
тим більше мені нема чого доказувати...0#Написал аноним
-
але Вова, видалятись з друзів це не вихід... Тим ти нічого не зміниш і не докажеш!! nikolas0Ramzes: подивися ще раз...я видалив не тільки вас а й всіх старих друзів.#Написал аноним
-
дада гарні слова)0#Написал аноним
-
Верно сказано0#Написал аноним
Новых комментариев: 0
