вітаю...
Сьогодні для мене почалась справжня весна..тож нехай кончена зима йде й не повертається, а ще забирає весь негатив, як нашарувався за ці холодні дні і довгі ночі!!! Я сьогодні як дурненька бігала по калюжах, посміхалась сонечку і перехожим...як на мене це круто посміхнутись незнайомцю, а , особливо круто, коли тобі відповідають посмішкою..це якийсь обмін позитивом..Тож з весною всіх, зі Справжньою=) будемо прокидатися й заряджатись чимось добрим..принаймні Я буду робити так
| Комментариев: 1
- Показаны нейтральные комментарии. Показать только
- позитивные,
- все,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
